Znaleziono 0 artykułów
18.12.2023

Bella Hadid w butach z wydłużonym noskiem już wie, jakie modele obuwia będziemy nosić w 2024 roku

18.12.2023
Bella Hadid już nosi buty z wydłużonym noskiem. To hit 2024. (Fot. Getty Images)

Wydłużony nosek, prosto ścięty czubek i elegancka skóra. To właśnie model obuwia, który lata swojej świetności przeżywał w ostatniej dekadzie ubiegłego wieku. Teraz wspomnienie jednego z najważniejszych trendów lat 90. przywołuje Bella Hadid. Modelka swoje czarne botki z kwadratowym noskiem nosi do stylizacji o swobodnym charakterze. 

Bella Hadid przywraca do łask skórzane buty z wydłużonym noskiem. To must-have lat 90. 

Buty z wydłużonym noskiem i prosto ściętym czubkiem to model, który dobrze znamy z uroczystości sprzed 30 lat. Teraz na minimalistyczny fason modny w latach 90. zdecydowała się Bella Hadid, nadając mu jednak nieco bardziej casualowego charakteru. Modelka postawiła na skórzane, eleganckie buty z kwadratowym noskiem, które pomimo braku ozdób zdominowało całą stylizację. Buty na obcasie połączyła z dzianinowym kompletem.

Bella Hadid zestawia buty z kwadratowym noskiem z dzianinowym kompletem. (Fot. Getty Images)

Bella Hadid zestawia buty z kwadratowym noskiem z dzianinowym kompletem

Chcąc nadać stylizacji swobodnego charakteru, Bella Hadid zdecydowała się połączyć buty z kwadratowym noskiem z szarym dzianinowym kompletem o wyrazistym splocie. Zestaw składał się z długiej, dzianinowej kamizelki oraz spodni z rozszerzaną nogawką. Look uzupełniły czarne dodatki idealnie współgrające z butami. Mowa tu o skórzanej kurtce motocyklowej, eleganckiej torbie shopperce, charakterystycznych dla Belli Hadid okularach oraz złotej biżuterii. Na szczególną uwagę zasługuje minimalistyczny zegarek z kwadratową tarczą – kolejny klasyk rodem z lat 90.

Gwiazdy pokochały buty z wydłużonym noskiem

To nie pierwszy raz, kiedy Bella Hadid nosi buty z kwadratowym noskiem, przypominając trend z lat 90. Wcześniej ulubiony model obuwia naszych mam zestawiła z jeansami o kroju dzwonów i bluzką z nadrukiem. Także jej siostra Gigi Hadid ostatnio polubiła buty z wydłużonym noskiem. Miłośniczkami fasonu sprzed lat są także Kendall Jenner czy Emily Ratajkowski.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij