Znaleziono 0 artykułów
08.04.2019

Blake Lively w nowym serialu autorki „Wielkich kłamstewek”

08.04.2019
Blake Lively (Fot. Getty Images)

Oczekiwanie na premierę drugiego sezonu umili wiadomość o tym, że szykuje się także adaptacja powieści „Sekret mojego męża” Liane Moriarty. 

Przepustką do pierwszej ligi Hollywood był dla Blake Lively, znanej wcześniej ze „Stowarzyszenia wędrujących dżinsów”, udział w serialu „Plotkara” o zamożnych dzieciakach z nowojorskiego Upper East Side. Teraz aktorkę znów zobaczymy na małym ekranie, tym razem w roli perfekcyjnej pani domu, bizneswoman i matki. Powieść „Sekret mojego męża” autorki bestsellerowych „Wielkich kłamstewek”, Liane Moriarty, adaptują producenci Chris Weitz i Paul Weitz („Był sobie chłopiec”). 

Bohaterka Lively Cecilia Fitzpatrick dowiaduję się o mrocznych sekretach swojego męża dopiero po jego śmierci. Musi sobie poradzić z konsekwencjami jego działań, zachowując pozycję kobiety sukcesu. 

Nie wiadomo, kiedy serial trafi na antenę, ale na pewno najpierw dowiemy się, co u Madeline, Celeste i Jane. Premiera drugiej odsłony „Wielkich kłamstewek” już w czerwcu na HBO. 

Aktorka mierzy się równolegle z rolą zawodniczki MMA w filmie „Bruised”. Też ma idealnego męża, Ryana Reynoldsa i dwie piękne córeczki. Czyżby mogła utożsamić się z Cecilią? 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij