Znaleziono 0 artykułów
25.10.2023

Blake Lively ulubione uggi nosi do jeansów z prostą nogawką

25.10.2023
Blake Lively na jesienny spacer z Ryanem Reynoldsem założyła ulubione uggi. (Fot. Getty Images)

Blake Lively wybrała się na spacer po Nowym Jorku w uggach, które dopasowała do klasycznej stylizacji – granatowego płaszcza, jeansów z prostą nogawką i bluzy z kapturem. Aktorce towarzyszył mąż, Ryan Reynolds.

Czy ugly shoes rzeczywiście są ugly? Nie dla Blake Lively, która na jesienny spacer z Ryanem Reynoldsem założyła ulubione uggi.

Blake Lively w chodakach marki Ugg na platformie

Chodaki (model Tasman) Blake Lively pochodzą ze wspólnej kolekcji marki Ugg z Opening Ceremony. Aktorka zestawia ocieplane klapki z jeansami z prostą nogawką oraz granatowym płaszczem. Na jesiennym spacerze z mężem gwiazda zaprezentowała się w monochromatycznym looku, który przełamały tylko brązowe buty. Całość Lively dopełniła jedną ze swoich ulubionych pikowanych torebek Chanel w kolorze królewskiego błękitu oraz okrągłymi okularami przeciwsłonecznymi.

Blake Lively w uggach i jeansach o prostej nogawce (Fot. Getty Images)

Gwiazdy otwierają sezon na uggi

Nie tylko Blake Lively ma w swojej szafie uggi. Kapcie i buty kultowej marki noszą także Lily-Rose Depp (w komplecie z dresem) oraz Emily Ratajkowski. Wygląda na to, że jesienią uggi zastąpią birkenstocki, z którymi gwiazdy nie rozstawały się w wakacje.

Ryan Reynolds pozostaje wierny białym sneakersom

Chociaż Blake porzuciła ukochane sneakersy na rzecz innego jesiennego obuwia, to towarzyszący jej na spacerze Ryan Reynolds pozostał wierny białym butom. Aktor zestawił je z parą prostych spodni oraz szarą kurtką z kieszeniami, spod której wystawał biały T-shirt. Cały look dopełnił delikatną biżuterią, jasnoszarą czapką oraz, tak jak Blake, okularami z okrągłymi oprawkami.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij