Znaleziono 0 artykułów
19.01.2024

Bradley Cooper w czapce LV to najbardziej stylowy mężczyzna, jakiego dziś zobaczycie

19.01.2024
Bradley Cooper (Fot. Getty Images)

Ulubiony czarny dwurzędowy płaszcz, wygodne spodnie z szerokimi nogawkami, sneakersy, a do tego wyjątkowa czapka Louis Vuitton – wełniany model w kratkę, przypominającą jeansowy patchwork. Taką stylizację Bradley Cooper wybrał na codzienny nowojorski spacer.

Bradley Cooper potrafi oczarować wyglądem przy każdej okazji: w filmach, na czerwonym dywanie, podczas spacerów po nowojorskich ulicach. Chętnie wybiera klasyczne eleganckie elementy garderoby, które przełamuje wyrazistymi adodatkami.

Bradley Cooper podkręca klasyczne zestawienia oryginalnymi dodatkami

Doskonale wie, jak eksperymentować z modą, nawiązując do najnowszych trendów, ale nie rezygnując z wygody. Nosi dwurzędowe płaszcze, skórzane kurtki, klasyczne marynarki. Większość codziennych looków opiera na ciemnej palecie barw, lubi czerń i granat. Wśród modeli butów jednymi z jego ulubionych są sneakersy. Stylizacje na spacer często uzupełnia ciemnymi okularami. Od czasu do czasu decyduje się też na bardziej odważne zestawienia albo dodatki, których trudno nie zauważyć.

Bradley Cooper (Fot. Getty Images)

Do czego nosić czapkę Louis Vuitton w jeansowy wzór

Podczas spaceru po Manhattanie, w okolicach Greenwich Village, gdzie mieszka, Bradley Cooper miał na sobie monochromatyczny zestaw. Aktor i reżyser, ostatnio zaangażowany w promocję swojego filmu „Maestro”, miał na sobie okulary przeciwsłoneczne w szylkretowych oprawkach i wełnianą czapkę ze wzorem w kratkę, w kolorach przypominających jeans, taką samą, jaką można było oglądać na pokazach Louis Vuitton kolekcji na jesień-zimię 2024.

Założył dwurzędowy czarny płaszcz, stały element swojej garderoby w chłodnych miesiącach. Do tego zestawienia dobrał czarne spodnie z szerokimi nogawkami, spod których wystawały biało-brązowe sneakersy.

Karolina Jaźwińska
Proszę czekać..
Zamknij