Znaleziono 0 artykułów
04.11.2021

Butik The Odder Side w hotelu PURO Hotel Kraków Kazimierz

04.11.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Pierwszy butik The Odder Side w Krakowie powstał w hotelu PURO na Kazimierzu. To pop-up store, w którym będzie można kupić wyjątkowe produkty, również zaprojektowane specjalnie do tego miejsca.

W pop-up store The Odder Side znajdziemy wyselekcjonowane projekty z najnowszej kolekcji marki. W drugiej połowie listopada pojawią się tu także produkty marki, zaprojektowane we współpracy z PURO: bluza, szorty oraz czapka. 

(Fot. Materiały prasowe)

Marka PURO zawsze wspierała lokalne inicjatywy, udostępniała przestrzeń dla przeróżnych przedsięwzięć, a hotel cenił ideę otwartego domu. Podobne wartości charakteryzują The Odder Side. W nowej współpracy hotelu PURO na Kazimierzu w Krakowie głównym motywem jest sąsiedzka atmosfera. 

(Fot. Materiały prasowe)

Właścicielki marki The Odder Side, Justyna Przygońska oraz Brygida Handzelewicz-Wacławek, mówią o PURO: – To marka, która wspiera lokalnych twórców, ceni polskich projektantów i popularyzuje młodych artystów. Urzekła nas także lokalizacja. Podoba nam się, że hotel PURO jest pełen kolorów, tekstur i dzieł sztuki.

– Elastyczność tej formuły współpracy sprawiła, że jest dla nas tak ekscytująca – opowiada o pop-up store Monika Bożyk, brand managerka marki The Odder Side.

Pop-up store The Odder Side będzie działał na Kazimierzu w Krakowie przy ulicy Halickiej 14 A od listopada do końca stycznia 2022. 

(Fot. Materiały prasowe)

 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij