Znaleziono 0 artykułów
02.12.2022

„Care for beauty, care for health”: Artego wspiera Fundację Rak’n’Roll

02.12.2022
Fot. Materiały prasowe

W Cukrowni Żnin odbył się event zorganizowany przez markę Artego pod hasłem „Stylista zdrowia – Care for beauty, care for health". Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na program Daj Włos!, dzięki czemu Fundacja Rak’n’Roll będzie mogła zakupić peruki i przekazać je swoim podopiecznym.

Dostrzegliśmy nową rolę fryzjera – Stylisty Zdrowia, który dzięki swojej uważności może wesprzeć klienta w zachowaniu zdrowia. Jeżeli choć 1 proc. fryzjerów zdecyduje się szerzej spojrzeć na swój zawód to będzie to wielki sukces kampanii – mówi Dorota Sielużycka, brand menager marki Artego.

W ramach kampanii przedstawiciele Artego zorganizowali event i szkolenie skierowane do fryzjerów z całej Polski. Mieli oni zdobyć nowe kompetencje, dzięki którym jeszcze uważniej będą mogli w przyszłości zatroszczyć się o swoich klientów. Pieniądze ze sprzedaży biletów, czyli 50 tys. zł, zostaną przekazane na konto Fundacji Rak’n’Roll.

Fot. Materiały prasowe

Ten projekt ma na celu uświadamianie fryzjerom, jak ważna jest otwartość na zauważanie zmian skórnych u klientek i klientów, rozwijanie umiejętności powiedzenia o nich oraz zachęcanie do wizyty u lekarza – tłumaczyła Joanna Rokoszewska-Łojko z Fundacji Rak’n’Roll.

Inicjatorzy projektu wierzą, że uważność, praktyka i szerzenie świadomości wśród fryzjerów i ich klientów może pomóc w szybszym wykrywaniu chorób i mieć realny wpływ na życie wielu osób.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij