Znaleziono 0 artykułów
22.07.2022

Club Stories: Warsztaty dla klubowiczów CCC

22.07.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Klub CCC zaprosił do współpracy ośmiu ekspertów z różnych dziedzin takich jak moda, uroda, sport i ogrodnictwo. W każdy czwartek, w ramach Club Stories, będą dzielić się tajnikami swoich pasji. To okazja, aby zyskać nową, ekskluzywną wiedzę i umiejętności.

Klub CCC, który powstał z myślą o osobach ceniących indywidualne oferty, wykracza poza rabaty i specjalne okazje. Marka zaprosiła do współpracy ośmiu ekspertów, którzy w ramach projektu Club Stories, w każdy czwartek będą dzielić się swoim doświadczeniem.

Dziedziny, w które będzie można się zagłębić razem ze specjalistami to, m.in. moda z Karoliną Limbach, która opowie o tajnikach stylizowania butów i torebek czy uroda z Joanną Ryglewicz i Magdaleną Gabryś, które podzielą się sekretami domowej pielęgnacji. Dzięki wskazówkom Zuzy Sapety, właścicielki Paititi Holistic Store, będzie można stworzyć domowe kadzidło. Znajdzie się też coś dla tych, którzy interesują się ciałem – założycielka Warsaw Pilates, Iga Majewska podpowie, jak pracować nad oddechem i postawą. To jednak nie koniec: dziennikarka Anna Dec opowie o swoim doświadczeniu macierzyństwa, Maja Chitro wprowadzi słuchaczy do krainy filmu i literatury, Zuzanna Liskowska, znana jako Arbuzazuza uczestniczka „Master Chef”, doda od siebie szczyptę wiedzy o kulinariach, natomiast dzięki Remigiuszowi Dobrawie można będzie dowiedzieć się, jak dbać o rośliny.

Klubowiczem CCC można zostać rejestrując się poprzez aplikację marki lub stronę ccc.eu. CCC Club Stories dostępne będą w Strefie Klubowicza w aplikacji.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij