Znaleziono 0 artykułów
21.01.2023

Channing Tatum pracuje nad romantyczną powieścią

21.01.2023
Fot. Getty Images

Przez ostatnie kilka lat Chaning Tatum unikał rozgłosu. O tym okresie, a także o nowych wyzwaniach, planach i miłościach opowiedział ostatnio w rozmowie z magazynem „Vanity Fair”. Fanom aktora nie umknął fragment, w którym zdradził, że pracuje nad powieścią. W stworzeniu romansu pomóc ma mu jedna z najbardziej cenionych amerykańskich pisarek i przedstawicielek ruchu feministycznego Roxane Gay.

Zoë Kravitz nie kłamała, gdy w zeszłym roku zdawkowo opowiadała o związku z Tatumem. „Jest feministą. To polubiłam w nim na samym początku”. Do najnowszego, niezwiązanego z filmem projektu aktor postanowił zaangażować jedną z najważniejszych przedstawicielek amerykańskiego ruchu feministycznego, pisarkę Roxane Gay. Efektem ich współpracy ma być romantyczna powieść. I choć ze względu na napięte grafiki obojga nie wiadomo, kiedy książka mogłaby ujrzeć światło dzienne, wiadomość ta wystarczyła, by rozgrzać fanów gwiazdora do czerwoności.

O nowych zainteresowaniach Tatum opowiedział w wywiadzie dla „Vanity Fair”. Pisanie, a także malarstwo i rzeźbiarstwo pomogły mu poradzić sobie z rozstaniem z żoną Jenną Dewan i okazały się znakomitym sposobem na oswojenie negatywnych emocji. Aktor ma już zresztą na swoim koncie jedną publikację – w 2022 r. wydał ilustrowaną książkę dla dzieci „The One and Only Sparkella Makes a Plan”. Bestseller był inspirowany jego 10-letnią córką Everly.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij