Znaleziono 0 artykułów
03.03.2021

Emily Ratajkowski nago w ciąży

03.03.2021
Fot. Getty Images

Modelka i aktywistka, która już niedługo powita na świecie pierwsze dziecko, opublikowała na Instagramie serię intymnych fotografii.

W październiku 2020 roku na cyfrowej okładce amerykańskiego „Vogue’a”, Emily Ratajkowski podzieliła się ze światem informacją o ciąży. O nowym doświadczeniu opowiedziała w szczerym eseju, udostępnionym na vogue.com. – „Gdy ja i mój mąż powiedzieliśmy znajomym, że spodziewamy się dziecka, niemal zawsze po gratulacjach padało pytanie: „Czy wiesz, jakiej płci dziecko chciałabyś mieć?”. Odpowiadamy, że nie będziemy tego wiedzieli, aż do jego albo jej 18. roku życia, kiedy nasze dziecko samo nam to powie. Wszyscy się z tego śmiali. Ale jest w tym trochę prawdy, bo przecież nie wiemy, kto, a właściwie co, rośnie w moim brzuchu” – pisała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Od tego momentu modelka chętnie publikowała zdjęcia, na których widać było jej zmieniające się ciało, a stylizacjami podkreślała nowe krągłości. W ostatnich chwilach przed porodem zdecydowała się na nagą sesję zdjęciową. Stanęła przed obiektywem pochodzącego z Bronksu fotografa, Renella Medrano. Całość sesji udostępniła w kilku postach na Instagramie, chcąc pokazać przyszłym mamom, że ciało w ciąży jest piękne, niezależnie od tego, co sądzą o nim inni.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij