Znaleziono 0 artykułów
27.10.2020

Emily Ratajkowski jest w ciąży

27.10.2020
Emily Ratajkowski (Fot. Nasty Gal / BEEM/Beem/East News)

Modelka, aktywistka, aktorka, a niedługo także mama. Emily Ratajkowski i jej mąż Sebastian Bear McClard spodziewają się pierwszego dziecka. 29-latka pozuje z ciążowym brzuszkiem na cyfrowej okładce amerykańskiego „Vogue’a”.

Emily Ratajkowski w poniedziałek, 26 października potwierdziła, że jest w ciąży. Modelka podzieliła się ze światem szczęśliwą informacją, pozując w satynowej halce na cyfrowej okładce „Vogue’a”. W szczerym eseju na vogue.com opowiedziała o nowym doświadczeniu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grateful & growing 👼 Thank you @voguemagazine for this very special cover.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Gdy ja i mój mąż powiedzieliśmy znajomym, że spodziewamy się dziecka, niemal zawsze po gratulacjach padało pytanie: „Czy wiesz, jakiej płci dziecko chciałabyś mieć?”. Odpowiadamy, że nie będziemy tego wiedzieli, aż do jego albo jej 18. roku życia, kiedy nasze dziecko samo nam to powie. Wszyscy się z tego śmiali. Ale jest w tym trochę prawdy, bo przecież nie wiemy, kto, a właściwie, co rośnie w moim brzuchu” – pisze modelka.

(Fot. Getty Images)

Tekst dla „Vogue’a” pojawi się w książce, nad którą pracuje Emily. „My Body”, czyli zbiór jej osobistych przemyśleń, ukaże się w 2022 roku. Znajdziemy tam opowieści o ciąży, macierzyństwie, kobiecości i ciele.

„To coś, w czym kobieta jest sama, bez względu na okoliczności. Bez względu na kochającego partnera i przyjaciółki, które opowiadają o swoich ciążach, jestem totalnie sama z doświadczeniem ciała. Nie ma nikogo, kto mógłby to ze mną dzielić – ostry ból w dole brzucha, który pojawia się nagle, albo bolesny ciężar piersi, który wita mnie każdego poranka. To kolejny raz, gdy widzę, jak różnie doświadczają życia kobiety i mężczyźni” – zauważa.

Emily udostępniła na Instagramie także krótkie wideo nagrane dla przez swoją przyjaciółkę, Lenę Dunham.

Marzyłam o tobie od tamtej pierwszej nocy. Zastanawialiśmy się, kim będziesz. Pewnego dnia, już całkiem niedługo, twoja obecność będzie realna – mówi w nim Ratajkowski.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij