Znaleziono 0 artykułów
01.10.2021

Córka Steve’a Jobsa debiutuje na tygodniu mody w Paryżu

01.10.2021
Fot. Getty Images

Eve Jobs,  córka współzałożyciela marki Apple Steve'a Jobsa oraz amerykańskiej miliarderki Laurene Powell Jobs, zadebiutowała na pokazie kolekcji Coperni ready-to-wear na wiosnę-lato 2022, który odbył się w ramach paryskiego tygodnia mody.

W najnowszej kolekcji Arnaud Vaillant i Sébastien Meyer w duchu spontanicznej zabawy przeplatają wzorzyste printy i monochromatyczne powierzchnie. Projekty pozostają także wyraźnie pod wpływem technologicznej estetyki, czego dobitnym przykładem jest torebka inspirowana ostrym kształtem aplikacji iPhone’a Origami. 

23-letnia Eve miała na sobie neonowy zielony top w sportowym stylu oraz czarną mini wyszywaną metalowymi koralikami. Do tego futurystyczne okulary o zabudowanej formie,  torebkę przypominająca roztopioną masę perłową, japonki na platformie ze zdobieniami z muszelek, a także srebrne kolczyki o surowej powierzchni. Podczas debiutu przeszła na wybiegu obok Gigi Hadid i Adut Akech.

Modelka jest także uzdolnioną sportsmenką i ma na swoim koncie wiele sukcesów na renomowanych zawodach jeździeckich. W minionym roku wystąpiła też w kampanii Glossier. Pozowała wówczas w romantycznej sesji, za scenerię której posłużyła pełna piany wanna.

 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij