Znaleziono 0 artykułów
02.09.2020

Cykl rozmów Perlage Stories by Jarosław Kuźniar

02.09.2020
Tomasz Sekielski (Fot. Materiały prasowe)

Jarosław Kuźniar powraca z cyklem rozmów Perlage Stories. Podczas spotkań wysłucha osobistości ze świata kultury, mediów i nauki. Dziennikarz nie uniknie trudnych tematów społecznych. W premierowym odcinku wystąpi Tomasz Sekielski. 

– Moje doświadczenie podpowiada mi, że widzowie czekają na profesjonalnie przygotowaną dłuższą treść, która pozwala im się zasłuchać – mówi Jarosław Kuźniar, prowadzący nowego programu powstałego we współpracy z Cisowianką Perlage. Dziennikarz obiecuje wciągające wywiady, niekiedy na niełatwe tematy, z wpływowymi ludźmi.

Jarosław Kuźniar i Tomasz Sekielski (Fot. Materiały prasowe)

W premierowym odcinku, zaplanowanym na niedzielę 6 września, gościem Kuźniara będzie Tomasz Sekielski, który z rozbrajającą szczerością opowie o operacji zmniejszenia żołądka – lęku jej towarzyszącym i jej konsekwencjach, a także o odzyskanym życiu.

W kolejnych częściach posłuchamy Joanny Jędrzejczyk i Marcina Kydryńskiego. Mistrzyni świata w kickboxingu pozwoli nam zajrzeć za kulisy walk, nakreśli sytuację sportowca w dobie pandemii i zdradzi najbliższe plany. Natomiast polski dziennikarz muzyczny i fotograf zabierze nas w podróż po Afryce i opustoszałym przez COVID-19 świecie.

Pierwszą rozmowę będzie można zobaczyć na IGTV marki Perlage 6 września, o godzinie 20.00, po uprzednim zapisie. Natomiast 12 września o 10.00 wywiad z Tomaszem Sekielskim ukaże się na platformie Voice House w formie podcastu. Kolejne premiery planowane są co trzy tygodnie.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij