Znaleziono 0 artykułów
29.09.2023

Dawno niewidziani Rachel Weisz i Daniel Craig w nowych fryzurach wracają na czerwony dywan

29.09.2023
Rachel Weisz i Daniel Craig (Fot. Getty Images)

Dawno niewidziani na czerwonym dywanie Rachel Weisz i Daniel Craig nie mogli przegapić nowojorskiej gali Clooney Foundation For Justice. Na wręczenie Albie Awards – nagród przyznawanych przez fundację Clooneyów osobom walczącym o przestrzeganie praw człowieka – wybrali eleganckie stylizacje i nowe fryzury.

Aktor wraz z żoną Rachel Weisz pojawili się na ceremonii wręczenia Albie Awards w Bibliotece Publicznej w Nowym Jorku, w niezwykle szykownych kreacjach. Craig wybrał na tę okazję dwurzędowy granatowy garnitur oraz elegancką muszkę w tym samym odcieniu, które zestawił z klasyczną białą koszulą. Całość uzupełniły czarne lakierowane pantofle.

Daniel Craig u boku Rachel Weisz na czerwonym dywanie

Weisz postawiła na długą, srebrno-czarną suknię bez rękawów z dekoltem w kształcie litery V. Kreację zestawiła z minimalną liczbą akcesoriów, decydując się jedynie na delikatną srebrną biżuterię na prawym nadgarstku oraz elegancką czarną kopertówkę. Do całej stylizacji idealnie pasowała fryzura w postaci klasycznych, kobiecych fal, delikatnie opadających na ramiona.

Rachel Weisz i Daniel Craig (Fot. Getty Images)

Daniel Craig i Rachel Weisz zmienili fryzury

Daniel Craig jeszcze w lipcu 2023 widziany był w krótko obciętych, lekko siwych włosach. Podczas niedawnego przyjęcia po jego dawnej fryzurze nie było jednak śladu. Siwe pasma zniknęły z głowy aktora, na nowojorskiej ceremonii prezentował swoje nowe, lekko falujące blond włosy, które zostały elegancko zaczesane na bok. Nowy look uzupełnił także nieoczywistymi dla siebie okularami – z delikatnymi oprawkami i jasnymi szkłami. Do tej pory wierny był ich czarnej wersji, którą znamy między innymi z filmów o Jamesie Bondzie.

Zmiana fryzury nie dotyczy jednak tylko Craiga, jego żona także zdecydowała się na nowe cięcie. Na czerwonym dywanie pojawiła się z obciętą prosto, lekko opadającą na oczy grzywką. Nową fryzurę uzupełniły klasyczne, niezwykle kobiece fale, z przedziałkiem na środku, które swobodnie opadały na ramiona.

Daniel Craig i Rachel Weisz poznali się prawie 30 lat temu

Para poznała się w 1994 roku na deskach londyńskiego teatru, kiedy to wspólnie grali w spektaklu „Les Grandes Horizontales”.  W tamtym okresie, Craig żonaty był z Fioną Loudon, z którą rozwiódł się po dwóch latach małżeństwa. W 2011 po raz kolejny wziął ślub, tym razem z Rachel Weisz. Ceremonia miała miejsce 22 czerwca w Nowym Jorku.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Dawno niewidziani Rachel Weisz i Daniel Craig w nowych fryzurach wracają na czerwony dywan
Proszę czekać..
Zamknij