Znaleziono 0 artykułów
15.12.2022

Demi Moore i Bruce Willis razem na świątecznym zdjęciu: Jesteśmy rodziną

15.12.2022
Bruce Willis i Demi Moore (Fot. Getty Images)

Demi Moore i Bruce Willis kolejny raz udowodnili, że przyjaźń po rozwodzie jest możliwa. Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcia z rodzinnego wieczoru, w którym uczestniczyli jej były mąż z żoną.

Demi Moore nieczęsto publikuje zdjęcia z bliskimi, tym bardziej wyjątkowe jest to, którym podzieliła się 14 grudnia na Instagramie. Aktorka „Uwierz w ducha” pokazała na swoim profilu, jak spędza przedświąteczny czas z całą patchworkową rodziną. Na fotografiach widać uśmiechniętą Moore obejmującą byłego męża, Bruce’a Willisa. Obok pary zapozowały ich trzy córki, a także dzieci z drugiego małżeństwa 67-letniego aktora i jego obecna żona, Emma Heming. „Jesteśmy rodziną” – napisała Moore przy zdjęciach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

Moore i Willis pobrali się w 1987 roku w Las Vegas i przez wiele lat tworzyli jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Doczekali się trójki dzieci – Rumer, Scout i Tallulah. Para w 1998 roku postanowiła się rozstać, a ich rozwód został sfinalizowany dwa lata później. Dziś Willis jest mężem Emmy Heming. Niedługo po ślubie w 2009 roku na świat przyszły ich dwie córki: Mabel i Evelyn.

Bruce Willis i Demi Moore wspierają się nawzajem już od lat, a aktorka przyznaje, że oboje potrafią dziś żartować na temat swojej przeszłości i łączy ich zdrowa relacja. Tworzą wspólnie patchworkową rodzinę, o czym okazjonalnie przypominają za pomocą Instagrama. W 2020 roku byli małżonkowie postanowili spędzić razem kwarantannę. Wtedy zdjęcia rodziców w piżamach w biało-zielone paski zamieściła w mediach społecznościowych Tallulah.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij