Znaleziono 0 artykułów
01.03.2023

Deva Cassel niczym Audrey Hepburn na pokazie Diora

01.03.2023
Deva Cassel na pokazie kolekci Diora na sezon jesień-zima 2023 (Fot. Materiały prasowe / Dior)

We wtorek 28 lutego odbył się pokaz damskiej kolekcji Diora na sezon jesień-zima 2023. Wydarzenie przyciągnęło międzynarodowe sławy i przyjaciółki marki. Znalazła się wśród nich córka Moniki Bellucci Deva Cassel, która do złudzenia przypominała ikonę kina Audrey Hepburn.

Deva Cassel podbija branżę mody. Córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela może się już pochwalić współpracą z takimi markami jak Dolce & Gabbana, Valentino, Prada, czy Jacquemus. Gdy nie bierze udziału w pokazach, chętnie ogląda je z widowni, a jej stylizacje zawsze robią wrażenie.

28 lutego modelka przybyła do Paryża, gdzie odbył się pokaz najnowszej kolekcji Diora. Na tę okazję założyła rozkloszowaną szmizjerkę francuskiego domu mody, którą zestawiła z kabaretkami, atłasowymi szpilkami, czarną torebką The Lady 95.22 i kolczykami od Cartiera. Uwagę zwracało uczesanie Cassel. 18-latka wyprostowała burzę loków i spięła je w gładkiego kucyka, grzywkę zaś zaczesała na czole w stylu Audrey Hepburn. I choć modelka najczęściej wygląda jak jej mama, Monika Bellucci w latach 90. XX wieku, tym razem do złudzenia przypominała gwiazdę Śniadania u Tiffanyego.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij