Znaleziono 0 artykułów
13.03.2024

Aktorka filmowa Isabelle Huppert znalazła idealny fason sukienki

13.03.2024
(Fot. Getty Images)

Isabelle Huppert zdobyła Europejską Nagrodę Filmową za „Pianistkę” Michaela Hanekego i „8 kobiet” Françoisa Ozona, Cezara dla najlepszej aktorki i rekordową liczbę nagród Moliera. Filmy z udziałem Isabelle Huppert debiutowały na festiwalu w Cannes, w Wenecji i w Berlinie. Francuska aktorka zawsze zachwycała stylem, ale dopiero po 70-tce odnalazła idealny fason sukienki.

Za każdym razem, gdy pojawia się na czerwonym dywanie, Isabelle Huppert nosi podobną suknię. Długą do ziemi, z golfem i podkreślonymi ramionami. Najchętniej z kolekcji domu mody Balenciaga, którego została ambasadorką.

Isabelle Huppert na tegoroczne Berlinale wybrała cekinową suknię Balenciagi w odcieniu szmaragdowej zieleni

Choć Isabelle Huppert wybiera ten sam krój sukienki, jej stylizacje nigdy nie są nudne. Doskonałym przykładem jest jej kreacja z berlińskiej premiery filmu „A Traveler’s Needs”: suknia maksi domu mody Balenciaga w żywej szmaragdowej zieleni zaskakuje prostotą, choć zdobią ją cekiny i frędzle.

Isabelle Huppert w zielonej sukni z cekinami z kolekcji domu mody Balenciaga podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Berlinale 2024. (Fot. Getty Images)

Francuska aktorka Isabelle Huppert w wieku 70 lat znalazła dla siebie idealną sukienkę

Aktorka Isabelle Huppert czuje się komfortowo w sukniach z wysokim dekoltem i długim rękawem. W ostatnim czasie wielokrotnie pojawiała się w kreacjach o podobnym kroju. Zwykle wybierała nietypowe materiały, takie jak aksamit, i uzupełniała stylizacje intrygującymi dodatkami, np. okularami przeciwsłonecznymi.

Najlepsze stylizacje Isabelle Huppert z jej ulubioną sukienką w roli głównej

(Fot. Getty Images)

Isabelle Huppert w czarnej aksamitnej sukni podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Marrakeszu, 2023.

(Fot. Getty Images)

Isabelle Huppert w beżowej sukni podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Marrakeszu, 2023.

(Fot. Getty Images)

Isabelle Huppert w czarnej sukni z cekinami i frędzlami podczas wydarzenia zorganizowanego przez Kering Foundation, wrzesień 2023.

(Fot. Getty Images)

Isabelle Huppert w srebrnej, teksturowanej sukni podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, 2023.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.de.

Katharina Fuchs
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Aktorka filmowa Isabelle Huppert znalazła idealny fason sukienki
Proszę czekać..
Zamknij