Znaleziono 0 artykułów
11.05.2022

Kate Bosworth w naked dress

11.05.2022
Fot. Getty Images

Po Met Gali, gdzie rządziły nagie sukienki, aktorka Kate Bosworth włożyła podobną naked dress na premierę filmu „Bezsenność we dwoje”. Jej kreacja pochodziła z kolekcji marki 16Arlington na sezon jesień-zima 2022/2023.

Naked dresses były, jak można się było spodziewać, motywem przewodnim na czerwonym dywanie podczas tegorocznej Met Gali (wybrały je Kerry Washington, Phoebe Dynevor i Maude Apatow). Chociaż aktorka Kate Bosworth była nieobecna na gali, to zaprezentowała podobną sukienkę na premierze filmu „Bezsenność we dwoje”.

Na zachodnim wybrzeżu Kate błyszczała w promieniach słońca Los Angeles w sukni z kolekcji 16Arlington na jesień-zimę 2022, wykonanej z półprzejrzystej tkaniny z cekinami. W górnej części sukni z długim rękawem znajduje się wycięcie na piersi z zapięciem na sznurek przy mostku, co tworzy wyjątkowy dekolt.

16 Arlington jesień-zima 2022 /(Fot. materiały prasowe)

Na wybiegu sukienka była zestawiona z kapeluszem, ogromnymi koralikami i platformami w kształcie chodaków, ale Kate wybrała klasykę – proste dodatki i biżuterię. Jej włosy, zaczesane do tyłu w warkocz, z luźnymi pasmami okalającymi twarz, dodawały uroku.

Kolekcja 16Arlington na jesień-zimę 2022 była wzruszającym hołdem dla współzałożycielki marki, Federiki Cavenati, która zmarła w zeszłym roku w wieku 28 lat. Cekiny znalazły się w centrum uwagi w zwiewnych kreacjach, sukienkach i topach, a cztery z propozycji, które zamknęły pokaz, były anielsko białe. – Chciałem uczcić jej pamięć przez wprowadzenie elementów zabawy i blasku, które odzwierciedlały jej osobowość – powiedział Marco Capaldo, partner i współpracownik Cavenati.

 

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

 

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij