Znaleziono 0 artykułów
14.11.2021

Bajkowy ślub Paris Hilton i Cartera Reuma w Bel Air

14.11.2021
(Fot. Jose Villa / Shutterstock)

To już oficjalne: Paris Hilton wyszła za mąż! Przedsiębiorczyni i gwiazda reality show poślubiła Cartera Reuma, który zawodowo zajmuje się inwestowaniem w kapitał wysokiego ryzyka. Uroczystość odbyła się w Bel Air, w posiadłości nieżyjącego już dziadka panny młodej Barrona Hiltona, spadkobiercy właściciela hoteli Conrada Hiltona. 

– Z Carterem przyjaźnimy się od ponad 15 lat – opowiada Paris o początkach ich związku. – W jakiś sposób zawsze byliśmy częścią swojego życia. Nasza przyjaźń zaczęła przeradzać się w coś więcej, gdy spotkaliśmy się na przyjęciu z okazji Święta Dziękczynienia w 2019 r. Wtedy poczułam, że zaiskrzyło.

Para zaręczyła się w lutym podczas urlopu na prywatnej wyspie, na którą Carter zabrał Paris z okazji jej urodzin. – Tamtego dnia planowaliśmy sesję zdjęciową na plaży, a zamiast tego Carter mi się oświadczył – wspomina Paris. – To było takie romantyczne! Również moja najbliższa rodzina i przyjaciele zrobili mi niespodziankę i przylecieli, by być tam z nami.

Carter dał jej pierścionek zaprojektowany przez Jeana Dousseta, prawnuka Louisa Cartiera. Diament o szlifie szmaragdowym był inspirowany klasyczną estetyką Art Nouveau i szklanym sklepieniem Grand Palais. W październiku odbyły się wieczory panieński i kawalerski w Las Vegas. Przyjęcie w stylu „Alicji w Krainie Czarów” dla przyszłej panny młodej zorganizowały jej matka, Kathy Hilton, Nicky Hilton Rothschild oraz przyjaciółka Tina Chen Craig. 

Jak to ze ślubami bywa, przygotowania wiązały się z kilkoma stresującymi sytuacjami. Paris i Carter zatrudnili topową planerkę ślubów Mindy Weiss z zespołem, by zajęła się wszystkim – od kwestii estetycznych po logistykę. – Oprócz tego, że szykowałam swój ślub, w tym roku założyłam nową firmę 11:11 Media. Wraz z Peacock tworzę program zatytułowany „Paris in Love”, którego jestem producentką – wyjaśnia panna młoda. – Na szczęście w planowanie ślubu bardzo zaangażowali się moja mama i narzeczony, więc pozwoliłam im przejąć stery.

Nazwa nowego przedsięwzięcia biznesowego Paris i data jej ślubu związane są z jej ulubionymi liczbami na zegarze: – Godzina 11.11 zawsze była moją ulubioną porą dnia. Przypomina mi o tym, że warto marzyć i być otwartą na cuda. To też data, która jest szczególna dla mnie i Cartera. Symbolizuje historię naszej miłości, która – jak wierzymy – była nam pisana.

11 listopada 2021 r. panna młoda poszła do ołtarza w posiadłości należącej kiedyś do jej dziadka. Ubrana była w szytą na zamówienie suknię Oscara de la Renty, a Kim Petras śpiewała „Can’t Help Falling in Love”. – Prace nad moją suknią zajęły kilka miesięcy. Jest perfekcyjna dzięki wysiłkom niesamowitych projektantów Oscara de la Renty, Fernando Garcii i Laury Kim – mówi Paris. – Jestem zachwycona efektem. Chciałam czegoś ponadczasowego, eleganckiego i kultowego. Bardzo się cieszę – dodaje.

Jej stylistka, Sammy K, pomogła w wyborze dodatków, za fryzurę odpowiedzialny był Eduardo Ponce, Steven Tabimba zajął się makijażem. –Źródłem inspiracji było dla nas ponadczasowe piękno. Chcieliśmy, by Paris wyglądała świeżo i szykownie. Jej suknia to prawdziwe dzieło sztuki, nie chcieliśmy więc przesadzić, zależało nam na prostocie – mówi Eduardo.

Druhnami Paris były Tessa Hilton, Halle Reum, Brooke Brinson, Whitney Davis i Farrah Aldjufrie – wszystkie ubrane w różowe koronkowe suknie Alice + Olivia. Świadkinią była siostra panny młodej, Nicky, która założyła kreację tej samej marki.

Carter wybrał szyty na miarę granatowy jedwabny smoking marki Ermenegildo Zegna. Drużbowie Cartera wystąpili w smokingach Nigela Curtissa, butach Scarosso, muszkach Shawn Christopher, skarpetkach Dead Soxy, przy mankietach mieli spinki od Cartiera.

– Gdy byłam małą dziewczynką, zawsze powtarzałam sobie, że kiedyś wyjdę za mąż w posiadłości mojego dziadka – wyznała panna młoda. – Wyobrażałam sobie bajkowy ślub i naprawdę tak się stało. To miejsce przywołuje tyle wspomnień. Wiele dla mnie znaczy to, że mogę tu być, otoczona przez rodzinę i wszystkich ludzi, których kocham.

Po tym, jak para młoda powiedziała „tak” i została ogłoszona mężem i żoną, goście zasiedli do kolacji w namiocie, gdzie Demi Lovato zaśpiewała „I Will Always Love You.” Pierwszy taniec nowożeńców odbył się przy akompaniamencie „Just the Way You Are” Bruno Marsa.   

– Przez wiele lat szukałam idealnego partnera – mówiła Paris nazajutrz po weselu. – Nie tylko kogoś, z kim mogę dzielić się marzeniami, ale mężczyzny, z którym mogę budować przyszłość. Kogoś, kto nie jest zafascynowany „Paris Hilton”, ale kto widzi prawdziwą mnie i kto kocha mnie taką, jaka jestem. Kogoś czułego i dobrego. Kogoś, kto będzie ojcem moich dzieci. Jestem dumna ze związku z Carterem i naprawdę podekscytowana, że to dopiero początek.

Więcej o weselu Paris na stronie parishilton.com.

Materiał w oryginale został opublikowany na Vogue.com.

Paris Hilton wyszła za Cartera Reuma ubrana w suknię i welon Oscara de la Renty. Ślub odbył się 11 listopada 2021 r. w Bel Air, w posiadłości należącej do nieżyjącego już dziadka panny młodej, Barrona Hiltona.

Para zaręczyła się podczas urlopu na prywatnej wyspie, na którą Carter zabrał Paris w lutym, z okazji jej urodzin. Dał jej pierścionek zaprojektowany przez Jeana Dousseta, prawnuka Louisa Cartiera. Diament o szlifie szmaragdowym był inspirowany klasyczną estetyką Art Nouveau i szklanym sklepieniem Grand Palais.

– Prace nad moją suknią zajęły kilka miesięcy. Jest perfekcyjna dzięki wysiłkom niesamowitych projektantów Oscara de la Renty, Fernando Garcii i Laury Kim – mówi Paris. – Jestem zachwycona efektem. Chciałam czegoś ponadczasowego, eleganckiego i kultowego. Bardzo się cieszę. Moja stylistka Sammy K. pomogła mi w wyborze dodatków.

Za fryzurę odpowiedzialny był Eduardo Ponce, za makijaż Steven Tabimba. – Źródłem inspiracji było dla nas ponadczasowe piękno –mówi Eduardo. – Chcieliśmy, by Paris wyglądała świeżo i szykownie. Jej suknia to prawdziwe dzieło sztuki, nie chcieliśmy więc przesadzić. Zależało nam na prostocie.

Bukiet panny młodej z białych róż to praca Mark’s Garden.

Dyrektorzy kreatywni marki Oscar de la Renta, Fernando Garcia i Laura Kim, wprowadzają ostatnie poprawki w sukni i welonie, na chwilę przed tym, jak Paris pójdzie do ołtarza.

Panna młoda z rodziną.

Para młoda pozuje do pierwszego zdjęcia jeszcze przed ceremonią.

Druhnami były Tessa Hilton, Halle Reum, Farrah Aldjufrie, Whitney Davis oraz Brooke Brinson (której nie ma na zdjęciu). Wszystkie miały na sobie różowe koronkowe suknie Alice + Olivia.

Drużbowie Cartera wystąpili w smokingach Nigela Curtissa, butach Scarosso, muszkach Shawn Christopher, skarpetkach Dead Soxy oraz spinkach do mankietów Cartiera.

Pięciopiętrowy tort weselny został wykonany przez firmę Joanie and Leigh’s Cakes.

Na przyjęcie Paris przebrała się w drugą, krótszą sukienkę Oscara de la Renty, idealną, by przetańczyć całą noc.

Alexandra Macon
  1. Styl życia
  2. Wedding
  3. Bajkowy ślub Paris Hilton i Cartera Reuma w Bel Air
Proszę czekać..
Zamknij