Znaleziono 0 artykułów
18.06.2022

Hailey i Justin Bieberowie niczym it-couple z lat 90.

18.06.2022
Fot. Getty Images

Nie od dziś wiadomo, że Hailey i Justin Bieberowie mają świetne wyczucie stylu, a w ich lokach widać inspiracje trendami z lat 90 i 2000. W dopasowanych stylizacjach, które wybrali na początku czerwca, wyglądali niczym kultowe pary z tamtych lat – Victoria i David Beckhamowie czy Gwyneth Paltrow i Brad Pitt.

Z koncertu Justina w Barclays Centre w Nowym Jorku 3 czerwca 2022 roku Bieberowie wyszli w pasujących do siebie strojach. Hailey wybrała jedną ze swoich ulubionych stylizacji – biały tank top, spodnie cargo od Balenciagi w kolorze khaki z obniżoną talią, szare sneakersy New Balance 2002R i jasnozieloną torbę na ramię Le 5 À 7 od Saint Laurent. Justin z kolei postawił na jaskrawopomarańczowy look, w którym na pierwszy plan wybijały się spodnie cargo, bluza z kapturem i kamizelka oversize. Dobrał do nich czarną bejsbolówkę i białe buty od Balenciagi.

Styl pary nie powinien być bezpośrednio dopasowany do konkretnych przedmiotów, aby nie stał się tandetny. Zamiast tego warto nawiązać na przykład do tej samej dekady, jak w wypadku Hailey i Justina.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

 

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij