Znaleziono 0 artykułów
28.11.2022

Grzywka Emily Ratajkowski: Siła transformacji

28.11.2022
Emily Ratajkowski (Fot.Instagram / @emrata)

Pozwoli stworzyć podkreślającą kości policzkowe ramę wokół twarzy, jeśli zdecydujesz się na zaczesanie lub upięcie włosów do góry, a przy rozpuszczonych stworzy dodatkową warstwę, która nada jej bardziej przestrzennego wyglądu. O sile transformacji i zaletach curtain bangs doskonale wie Emily Ratajkowski.

W sierpniu Emily Ratajkowski rozpoczęła nowy rozdział swojego życia jako singielka. Zmiany zaszły także w jej fryzurze – modelka zdecydowała się na długie włosy niczym u syreny (to zasługa dyskretnych doczepów) i modną grzywkę typu curtain bangs (kształtem przypominającą zasłonki w oknie). W ten sposób otrzymała fryzurę na każdą okazję – od przyjęć przez randki po inne uroczystości.

Emily Ratajkowski (Fot. Gotham)

Nową grzywkę Ratajkowski mieliśmy okazję zobaczyć w połowie listopada na imprezie Swarovskiego w Nowym Jorku. Modelka prezentowała się podczas niej w lśniącej, cieniowanej fryzurze, która podkreślała jej kości policzkowe oraz uwydatniała duże, brązowe oczy. W połączeniu z czarną, transparentną maksi i delikatnym makijażem włosy wyglądały zupełnie naturalnie, dodając całości francuskiego stylu nazywanego od pewnego niedopowiedzenia, je ne sais quoi.

To nie pierwszy raz, kiedy Ratajkowski decyduje się na stylizację z grzywką. Curtain bangs stała się ulubionym wyborem modelki na wielkie wyjścia. Podczas uroczystej kolacji zorganizowanej przez markę Code 8 Beauty w Nowym Jorku Ratajkowski bawiła się w towarzystwie Alexy Chung w luźno upiętym koku, z grzywką okalającą twarz, co nadało całości naturalnego efektu.

Emily Ratajkowski (Fot. Craig Barritt / Getty Images)

Ścięcie włosów i zmiana fryzury to doskonały sposób na symboliczne pozbycie się nie tylko fizycznego, lecz także emocjonalnego ciężaru. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wizerunkowej, odświeżającej zmiany po trudnym okresie, możesz wziąć przykład z Emily Ratajkowski i zacząć od eksperymentów z grzywką.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij