Znaleziono 0 artykułów
14.02.2024

Sławni zakochani, którzy w 2024 roku chętnie okazują sobie publicznie uczucia

14.02.2024
Fot. Getty Images

Wiele gwiazdorskich par chroni swoją prywatność. Ale niektórzy zakochani nie potrafią się powstrzymać przed okazywaniem sobie czułości na boisku, na czerwonym dywanie i na Instagramie. Oto 6 sławnych duetów, które w 2024 roku publicznie okazują sobie uczucia. 

Publiczne okazywanie uczuć, czyli PDA, to domena gwiazd. W 2024 r. sławni zakochani wielokrotnie dali wyraz swojej miłości na Instagramie, na czerwonym dywanie i przed obiektywami fotoreporterów. Niektóre pary zachowują się jak licealiści, którzy nie mogą od siebie oderwać rąk, inne zachwycają nas subtelnym romantyzmem, a część z nich wzrusza nas radością, którą sobie dają. 

Taylor Swift i Travis Kelce: Chłopak z drużyny i jego najwierniejsza fanka 

Fot. Getty Images

Taylor Swift do tej pory o swoich związkach opowiadała tylko w piosenkach. Jej fani nie mogą więc doczekać się każdego kolejnego meczu Kansas City Chiefs, bo wiedzą, że po wygranej drużyny Travisa Kelcego piosenkarka obsypie ukochanego pocałunkami. Ich romantyczne zdjęcia z Super Bowl LVIII obiegły cały świat. 

Kylie Jenner i Timothée Chalamet: Czułe słówka 

Fot. Getty Images

Najgorętsza para 2024 roku rozpaliła rozdanie Złotych Globów do czerwoności. Kamery wielokrotnie przyłapywały aktora i miliarderkę na pocałunkach. Choć gwiazdy nie pokazały się razem na czerwonym dywanie, czułość, którą okazywali sobie przy stole, nie pozostawiała żadnych wątpliwości co do charakteru łączącej ich relacji. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker: Bez wstydu

Fot. Getty Images

Kourtney z mężem Travisem nie ustępują kroku najmłodszej siostrze. Gdziekolwiek para się pojawia – czy to na własnym ślubie, czy na czerwonym dywanie, czy na zakupach – nie może się od siebie oderwać. Wielokrotnie komentowano nawet, że co za dużo, to niezdrowo, a pewne rzeczy warto zostawić dla siebie.

Jacob Elordi i Olivia Jade Giannulli: Zabawa w ciepło zimno

Ta para też miewa chwile eksplozji uczuć. Gdy zakochani pojawili się razem na afterparty po występie Elordiego w roli gospodarza „Saturday Night Live”, Olivia Jade pokazała, jak wielką jest fanką swojego chłopaka.

Simone Biles i Jonathan Owens: Na boisku i na Instagramie

Gimnastyczkę i jej męża, gwiazdora futbolu amerykańskiego, po zakończeniu styczniowego sezonu przyłapano na boisku na gorącym pocałunku. Biles zamieściła zdjęcie tego uroczego momentu na swoim Instagramie.  

Harrison Ford i Calista Flockhart: Ostatni romantycy

Fot. Getty Images

Aktorską parę 14 lat po ślubie nadal łączy silne uczucie. Podczas rozdania nagród Critics Choice Awards 2024 małżonkowie czule się obejmowali, a na czerwonym dywanie trzymali za ręce. Ford, który tego wieczoru odebrał nagrodę za wybitne osiągnięcia w karierze, dziękował Flockhart ze sceny, z trudem powstrzymując łzy. – Chcę podziękować mojej uroczej żonie, która zawsze mnie wspiera, a potrzebuję dużo wsparcia – mówił ze wzruszeniem. To z pewnością najbardziej romantyczne wyznanie miłości w 2024 r. 

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk. 

Emma Specter
Proszę czekać..
Zamknij