Znaleziono 0 artykułów
04.03.2023

Na dowód miłości: Gwiazdorskie pary, które mają pasujące tatuaże

04.03.2023
David i Victoria Beckham (Fot. Getty Images)

Jennifer Lopez i Ben Affleck nie są pierwszą parą, która wytatuowała sobie na ciele wyznania miłosne. Przypominamy gwiazdy, które zrobiły sobie pasujące tatuaże.

Miłosne tatuaże to wyrazisty sposób na wyznanie miłości drugiej połówce. Na taki gest zdecydowali się Jennifer Lopez i Ben Affleck. Piosenkarka pochwaliła się tatuażami na Instagramie w walentynki. Gwiazda wytatuowała na klatce piersiowej strzałę Kupidyna przebijającą symbol nieskończoności, a aktor wybrał dwie skrzyżowane strzały z inicjałami „J” i „B”, które umieścił pod pachą.

Oczywiście to nie pierwszy raz, kiedy celebryci zdecydowali się na trwałą pamiątkę swojej miłości. Miłosne tatuaże mają już David i Victoria Beckhamowie, a także Justin i Hailey Bieberowie. Przypominamy romantyczne tatuaże gwiazd.

David i Victoria Beckhamowie

Z okazji szóstej rocznicy ślubu David i Victoria Beckhamowie wytatuowali sobie po hebrajsku zdania: „Należę do mojego ukochanego, a mój ukochany należy do mnie”. Tatuaż Davida znajduje się na jego lewym ramieniu, a Victoria umieściła go na karku. I choć była Spicetka później go usunęła, sentyment na pewno pozostał.

Victoria Beckham (Fot. Getty Images)

Kylie Jenner i Travis Scott

W 2018 roku Kylie Jenner i Travis Scott wytatuowali sobie na kostkach małego motyla, aby upamiętnić zbliżające się narodziny córki Stormi.

Kylie Jenner (Fot. Snapchat/@kingkylie)

Joe Jonas i Sophie Turner

Joe Jonas i Sophie Turner mają nie jedną, ale dwie pary dopasowanych tatuaży. Jeden upamiętniający śmierć ich psa o imieniu Waldo Picasso, a drugi dla uczczenia ich miłości: zakochani wytatuowali sobie na nadgarstkach napis: To infinity and beyond.

Priyanka Chopra i Nick Jonas

Kiedy Nick Jonas oświadczył się Priyance Choprze, powiedział jej, że sprawdziła wszystkie jego pudełka, i zapytał, czy byłaby skłonna sprawdzić jeszcze jedno. Aktorka się zgodziła. Dziś para ma dopasowane tatuaże (ona za uchem, on na tylnej części ramienia), szczęśliwe małżeństwo i córeczkę Malti Marie.

Priyanka Chopra i Nick Jonas (Fot. Getty Images)

Beyoncé i Jay Z

Beyoncé i Jay Z mają naprawdę szykowne tatuaże. Małżeństwo wytatuowało rzymską liczbę cztery na swoich palcach serdecznych.

Beyonce i Jay-Z (Fot. Getty Images)

Hailey i Justin Bieberowie

W 2021 roku tatuażysta Keith McCurdy (znany jako Bang Bang) ujawnił, że Hailey i Justin Bieberowie zrobili sobie pasujące tatuaże. Jednak minęło trochę czasu, zanim fani dowiedzieli się, na co zdecydowała się para. Odpowiedź? Motyw brzoskwini. Justin ma ten tatuaż na szyi, a Hailey na wewnętrznej stronie ramienia.

Chrissy Teigen i John Legend

Po sześciu latach małżeństwa Chrissy Teigen i John Legend wytatuowali swoje imiona i imiona swoich dzieci wzdłuż wewnętrznej strony ramion.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk.

Tish Weinstock
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Na dowód miłości: Gwiazdorskie pary, które mają pasujące tatuaże
Proszę czekać..
Zamknij