Znaleziono 0 artykułów
02.09.2023

Hailey Bieber jesienią lansuje włosy w odcieniu cynamonowych ciasteczek

02.09.2023
Hailey Bieber jesienią lansuje włosy w odcieniu cynamonowych ciasteczek (Fot. Getty Images)

W stylizacyjnym „menu” lansowanym przez Hailey Bieber, w którym znajdują się już skóra lśniąca jak lukrowany pączek, makijaż latte czy truskawkowy róż na policzkach, pojawiła się nowa pozycja – obowiązkowo do wypróbowania. Specjalista od koloryzacji włosów Matt Rez w swoich mediach społecznościowych skomentował nową propozycję Hailey, której odcień włosów nawiązuje do cynamonowych ciasteczek.

Jeśli tęsknisz za jesiennymi dniami, które sprawiają, że marzysz o otuleniu, i słodkimi smakołykami kojarzącymi się z tą porą roku, włosy Hailey z pewnością przypadną ci do gustu. – Chcieliśmy uzyskać karmelowy, ciasteczkowy odcień z odrobiną cynamonowo-miedzianych tonów – wyjaśnił Rez w wywiadzie udzielonym „Vogue’owi”, zauważając, że celem metamorfozy niekoniecznie było wpisanie się w trend na rude włosy, ale pójście w stronę czegoś subtelniejszego. – Zarówno Hailey, jak i ja kochamy naturalność – dodał kolorysta.

Rez stworzył wielowymiarową mieszankę kolorów i odcieni za pomocą refleksów i tego, co nazywa środkowym światłem: koloru, który znajduje się pomiędzy podstawowym odcieniem a refleksem. – Włosy Hailey odbijają światło jak tafla szkła, więc wszystkie kolory zmieniają się w zależności od oświetlenia – dodaje.

Jeśli myślisz, że nowy kolor włosów to spontaniczny kaprys modelki, Rez zapewnia, że Bieber dokładnie wie, czego pragnie, inspirując się kulinariami w urodzie. – Hailey ma ogromny talent w kwestii wyboru inspiracji i zawsze wie, od czego chce wyjść – mówi Rez. I dodaje: – Uwielbiam to, że w pracy z nią nie ma miejsca na dowolność w interpretacji.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Calin van Paris
Proszę czekać..
Zamknij