Znaleziono 0 artykułów
13.08.2022

Hailey Bieber w nowoczesnym stylu preppy

13.08.2022
Hailey Bieber (Fot. Getty Images)

Hailey Bieber nawyraźniej chce wyprzedzić jesienne trendy. W ostatni tydzień lipca supermodelka i właścicielka marki kosmetycznej Rhode pokazała, jak pokolenie zoomersów interpretuje dzisiaj styl preppy.

Na swoim Instagramie Hailey Bieber opublikowała zdjęcie, na którym pozuje do lustra w sukience z fantazyjnymi wycięciami od Christophera Esbera i marynarce z szerokimi ramionami ze swojego ulubionego skandynawskiego sklepu vintage, Worn Vintage. Całość zestawiła z błyszczącymi mokasynami Chanel, do których nałożyła białe skarpetki podciągając je aż do kostek. W ten sposób idealnie pomieszała ze sobą dwa style: wyjściowo-imprezowy oraz preppy.

(Fot. Instagram)

Bieber uwielbia eleganckie krawiectwo, a marynarki stanowią podstawę jej garderoby.  Nosi je solo lub z niewielką liczbą ubrań pod spodem. W czasie trasy promującej swoją nową markę kosmetyczną, Rhode, pojawiała się w wielu nowoczesnych garniturowych stylizacjach z metką Saint Laurent, Sportmax i Aggi.

W nadchodzących miesiącach czeka nas prawdziwy powrót marynarek. Oversize’owe kroje, które zwracają na siebie uwagę, zdominowały pokazy jesień-zima 2022. Mogliśmy je zobaczyć, m.in. na wybiegu u Balenciagi, Louis Vuitton i Prady. Warto więc wziąć przykład z Hailey i zaopatrzyć się w ten klasyczny i stylowy element garderoby, zanim nadejdzie wrzesień.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Alice Cary
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Hailey Bieber w nowoczesnym stylu preppy
Proszę czekać..
Zamknij