Znaleziono 0 artykułów
02.10.2021

Inspirująca stylizacja: Hailey Bieber w czarnej marynarce

02.10.2021
Fot. Getty Images

Kapryśna pogoda okresu przejściowego to duże wyzwanie dla codziennej stylizacji. Na początek jesieni idealna wydaje się marynarka, w której nie straszne są ani upały, ani niska temperatura. Swoją interpretację kreacji z tą częścią garderoby zaprezentowała Hailey Bieber, którą 30 września można było zobaczyć na ulicach Nowego Jorku.

Modelka świętowała tego dnia drugą rocznicę ślubu z Justinem Bieberem. Niedawno ogłosiła także powstanie swojej marki kosmetycznej “Rhode”. Nazwa linia pochodzi od drugiego imienia swojej założycielki.

Modelka przechadzała się po ulicach Nowego Jorku w dwurzędowej marynarce w czerni, która pełniła rolę płaszcza. Pod okryciem można było dostrzec koszulę z geometrycznym wzorem w romby. Hailey postawiła też na wyraziste dodatki w monochromatycznych odcieniach. Do czarnej torebki z krokodylej skóry od Saint Laurenta“Le 5 à 7” ze złotym logo marki dodała bucket hat w tym samym kolorze. Na tle całości, pod względem barwy wyróżniały się natomiast klapki w błękicie z owczej skóry od marki UGG, do których Bieber dobrała białe skarpetki za kostkę.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij