Znaleziono 0 artykułów
22.05.2024

Jak kupić bilety na Vogue World: Paris?

22.05.2024
Fot. materiały prasowe

Vogue World, które odbędzie się w Paryżu, będzie celebrować stulecie francuskiej mody i sportu. Dołącz do tego niezwykłego wydarzenia.

Trzecia edycja Vogue World przybywa do Paryża. Show – który odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca 2024 roku na Place Vendôme – będzie spektaklem mody i sportu, któremu towarzyszyć będą występy na żywo celebrujące kreatywność i bogatą historię Miasta Świateł.

Vogue World: Paris połączy wybrane dyscypliny sportowe, takie jak kolarstwo, gimnastyka, tenis, taekwondo, szermierka i break dance, z francuską modą z każdej dekady od 1924 roku. Zaprezentowani zostaną byli i obecni francuscy projektanci, a także domy mody, które historycznie przedstawiały swoje kolekcje w Paryżu. W obsadzie Vogue World znajdzie się ponad 500 modeli i modelek, sportowców, performerów i innych gości. Wieczór uświetnią występy na żywo.

Dochód netto ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz Secours Populaire, organizacji ułatwiającej dostęp do niezbędnego sprzętu młodym, aspirującym sportowcom z całej Francji.

 

Bilety – w ograniczonej liczbie – są dostępne do kupienia tutaj. Aby uzyskać bilety w pierwszym rzędzie, skontaktuj się z paris@vogueworld.com.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

O Vogue World

Misją Vogue World jest zjednoczenie branży mody, by w kreatywnej atmosferze celebrować miasto, w którym gości wydarzenie. Kiedy Vogue World wystartował w 2022 roku, odbył się w Nowym Jorku jako połączenie miejskiego festynu i pokazu mody, który miał zainspirować nowojorską społeczność branży fashion. Modelki przeszły po wybiegu pod gołym niebem, Lil Nas X wystąpił z siostrami Hadid u boku, a dzięki uprzejmości Michaela Korsa i Katz’s Deli serwowano gorące kanapki z pastrami. Gdy event przeniósł się za ocean, gdzie w 2023 roku zorganizowano Vogue World: London, wieczór otwarcia na West Endzie, przybrał nową formę w zabytkowym Theatre Royal Drury Lane. Annie Lennox ukołysała publiczność wykonaniem „Sweet Dreams (Are Made of This)”, FKA Twigs zaśpiewała w towarzystwie tancerzy i tancerek z grupy Rambert, a supermodelki Naomi Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista i Christy Turlington zaskoczyły wszystkich, pojawiając się na wybiegu.

Reżyseria: Bardia Zeinali
Produkcja: North Six
Kierownik zdjęć: Marcell Rév
Stylistka: Vanessa Reid
Edycja i postprodukcja: Modern Post, Will Town, Danielle Schneiderman, Francisca Wistuba, Morgan Escobar, Rachel Howard 
Koloryzacja: Company 3, Nick Metcalf 
Nadzór nad postprodukcją: Savannah Hardman
Scenografia: Danny Hyland
Włosy: Mustafa Yanaz
Make-up: Hiromi Ueda 
Paznokcie: Hanaé Goumri
Reżyser ruchu: Eric Christison
Nagrano w: Racing Club de France
Producent nagrań archiwalnych: Maggie Jay Mellor 
Nadzór muzyczny: Jessica Gramuglia
Muzyka: Édith Piaf
Dźwięk: Concret Form
Sound design + mix: Raphaël Ajuelos
Montaż dźwięku: Inès Adam
Lektor: Olivier Rousteing
Efekty specjalne: Zee Stoitchkov & Mikey Smith at Microdot

Casting modelek: Ignacio Murillo
Casting twórców: Winta Ghebre
Casting sportowców: Ikki Casting
Modelka: Gigi Hadid
Twórcy: Olivier Rousteing, Simon Porte Jacquemus, Jacquemus, Isabelle Huppert
Tancerze breakdance: Sebi Jaeger, Sanam

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com

Vogue
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Jak kupić bilety na Vogue World: Paris?
Proszę czekać..
Zamknij