Znaleziono 0 artykułów
03.11.2022

Najbardziej przerażający kostium halloweenowy Heidi Klum

03.11.2022
Fot. Saul Appelbaum

Na Halloween 2022 roku Heidi Klum przebrała się za robaka. Wymyślenie i przygotowanie kostiumu zajęło jej dwa lata. Tylko u nas zakulisowe zdjęcia z niezwykłej metamorfozy supermodelki.

Trudno wyobrazić sobie najstraszniejsze święto w roku bez królowej Halloween – Heidi Klum. Supermodelka przebierała się już za Jessicę Rabbit, Fionę ze „Shreka” czy starszą wersję samej siebie. Żaden pomysł nie wydaje jej się zbyt absurdalny. W tym roku przeszła samą siebie, przeobrażając się w… robaka. 

Legendarne imprezy halloweenowe Heidi z powodu pandemii nie mogły się odbyć przez dwa lata z rzędu. Dlatego rok 2022 musiał się doczekać imprezy jeszcze wystawniejszej niż zwykle. Klum zaprosiła sławnych przyjaciół do Sake No Hana, nowej japońskiej restauracji w hotelu Moxy NYC na Lower East Side w Nowym Jorku. – Chciałam, żeby to było najlepsze przyjęcie w historii. Dlatego kostium też musiał być wyjątkowy – mówiła.

Fot. Saul Appelbaum

Klum dwa lata zajęło wymyślanie przebrania robaka. – Lubię zaskakiwać. Ten kostium jest nieprzewidywalny, a zarazem znajomy – mówi Klum. – Halloween to święto strachu, ale i obrzydliwości – dodaje. Zatrudniła zespół specjalistów od efektów specjalnych, z makijażystą Mikiem Marino i jego teamem z Prosthetic Renaissance na czele. – Dzięki niemu zostałam już Jessicą Rabbit, wilkołakiem z teledysku „Thriller” i klonem – mówi.

Fot. Saul Appelbaum

Modelka przyznaje jednak, że gdy zadzwoniła do Marino z pomysłem zostania robakiem, nie miał do niego przekonania. – Próbował odwieść mnie od tego pomysłu. Ale ja się uparłam – śmieje się Klum. Jak więc dokonała się metamorfoza? Klum wślizgnęła się w protezę w kształcie kokonu. Wtedy jej twarz pomalowano tak, żeby wyglądała na pofalowaną. Spod kostiumu widać było tylko oczy i usta. 

Klum wpełzła na czerwony dywan, a jej mąż Tom Kaulitz trzymał ją na wędce. – Chciałam, żeby moi goście na chwilę zapomnieli o trudach codzienności – mówi Klum. Gdy była gotowa do tańca, modelka odsłoniła świecący kombinezon. 

Fot. Saul Appelbaum

Choć wszystkie kostiumy Klum są pomysłowe, ten wyróżnia się nawet na tle jej dopracowanych stylizacji z minionych lat. – Powołałam do życia superrobaka – mówi królowa Halloween.

– Kocham kolor robaków, jako że mają na ciele wiele delikatnych odcieni różu i brązu – mówi Klum. – Na pozór proste, tak naprawdę są skomplikowanymi istotami – kwituje modelka. 

Tylko u nas zdjęcia zza kulis powstawania kostiumu.

Fot. Saul Appelbaum
Fot. Saul Appelbaum
Fot. Saul Appelbaum
Fot. Saul Appelbaum
Fot. Saul Appelbaum

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij