Znaleziono 0 artykułów
26.07.2022

Kim Kardashian w ortalionowym dresie

26.07.2022
Fot. Backgrid

Kim Kardashian niejednokrotnie potwierdziła swój status trendsetterki. Tym razem pokazała się w ortalionowym dresie. Projekt pochodził z męskiej kolekcji Balenciagi. Czy to oznacza powrót sportowego trendu sprzed lat?

Podczas ostatniego pobytu w Nowym Jorku Kim Kardashian pokazywała się w stylizacjach łączących styl sportowy, męski i Y2K. Po looku z ultraszerokimi bojówkami Attico przyszedł czas na ortalionowy dres Balenciagi projektu przyjaciela gwiazdy, Demny.

Czarno-niebieski dres pochodzi z męskiej kolekcji domu mody (podobny – czarno-czerwony – można znaleźć w damskiej linii). Kim coraz częściej pożycza elementy z męskiej garderoby. Ortalionowy dres jest dosyć oczywistym wyborem, zważywszy na jego uniseksowy charakter. Pewnie niedługo możemy spodziewać się stylizacji Kim z dresem z kolekcji Resort 2023 Balenciagi, powstałej we współpracy z adidasem.

Luźny look Kardashian pozwala odpocząć od jej wyrafinowanych kreacji z czerwonego dywanu oraz lateksowych kombinezonów, w których pokazywała się na tygodniu mody haute couture w Paryżu. Fani zwrócili uwagę, że dres Demny przypomina stroje Alego G, czyli ekranowego alter ego Sachy Barona Cohena. Jeśli Kim uznała ortalionowy dres za must have lata 2022, zapewne stanie się on obiektem pożądania tak, jak kolarki w 2018 r., gdy to właśnie Kim zapoczątkowała trend na krótkie legginsy.

 

Tekst ukazał się w oryginale na vogue.com 

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij