Znaleziono 0 artykułów
30.09.2023

Jak gwiazdy noszą klapki z misiem, kontrowersyjny trend na jesień

30.09.2023
(Fot. Getty Images)

Gwiazdy, takie jak Jennifer Lawrence, wierzą, że modę można pogodzić z wygodą, dlatego noszą klapki z misiem. Czy to najmodniejsze, czy najbardziej kontrowersyjne obuwie na jesień 2023?

Teraz to nie przejaw lenistwa, lecz wyczucia stylu. Jennifer Lawrence, Kylie Minogue i Rosie Huntington-Whiteley zaprezentowały się ostatnio w klapkach z misiem, które sprawdzają się nie tylko jako obuwie domowe, ale w razie potrzeby mogą również pełnić funkcję butów na wielkie wyjście. 

Gwiazdy na pokazie kolekcji Burberry na sezon wiosna-lato 2024

(Fot. Getty Images)

Na londyńskim pokazie Burberry na sezon wiosna-lato 2024 roku roiło się od gwiazd w klapkach z misiem. Kylie Minogue i Rosie Huntington-Whiteley pojawiły się w obuwiu Loraxian (to model Burberry). Sandały na obcasie dostępne są w wyrazistych kolorach (Minogue zdecydowała się na żywy fiolet, podczas gdy Huntington-Whiteley wybrała żółty) i otulają stopy warstwą różnokolorowego futra ozdobionego wielką aksamitną rozetą umieszczoną tuż przy palcach.

(Fot. Getty Images)

Inne modele klapek z misiem

Buty z pierwszej kolekcji Daniela Lee dla Burberry w końcu doczekały się swojej premiery. Jourdan Dunn do swojej monochromatycznej fioletowej stylizacji założyła nieco inny model futrzanych butów tej marki: niebieskie sandały z paskami obszyte fioletowym futrem.

(Fot. Getty Images)

Jennifer Lawrence lansuje pudrowe klapki z misiem marki The Row

Klapki damskie z misiem znalazły się nie tylko w ofercie Burberry. Jennifer Lawrence dzielnie przemierzała deszczowe ulice Nowego Jorku w brązowych futrzanych butach marki The Row. Nawet Jennifer, będąca uosobieniem dyskretnego luksusu, nie mogła oprzeć się miękkim pantoflom, choć to znacznie mniej śmiała propozycja niż kolorowe, puchate szpilki z kolekcji Lee.

Justin Bieber wyznacza trendy na noszenie kapci poza domem

Jeszcze bardziej ekstrawagancką estetykę prezentuje Justin Bieber, który chodzi po ulicach w hotelowych kapciach. Bez względu na to, czy jesteś na to gotowa, czy jeszcze nie, miej się na baczności: futrzane obuwie jest w natarciu. Jesień 2023 należy do komfortu.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Hannah Jackson
Proszę czekać..
Zamknij