Znaleziono 0 artykułów
01.09.2023

Tej jesieni najmodniejsze kozaki mają ekstremalnie szeroką cholewkę

01.09.2023
Loewe / Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE

Tej jesieni nawet nie spojrzymy na idealnie dopasowane kozaki. Hitem najbliższych miesięcy będą wygodne modele z szeroką – nawet ekstremalnie – cholewką, które widzieliśmy na pokazach mody na 2023 rok. To trend, który wynagradza nam koniec lata.

Wśród butów, które w sezonie jesień-zima 2023-2024 będą święcić triumfy – od tych na kaczuszce przez sneakersy do biegania po kowbojki – najmodniejszymi modelami sezonu będą botki, a przede wszystkim kozaki z ekstremalnie szeroką cholewką, czasem aż do granic możliwości. Wyraziste i wygodne, stają się nowym obiektem pożądania – wznoszą stylizację na wyższy poziom i zapewniają maksymalny efekt.

Alexander McQueen / Fot. Getty Images
Coperni / Fot. Getty Images

Tak, trendy mają charakter cykliczny i jest całkiem naturalne, że z jednego sezonu na drugi zajmują przeciwległe krańce spektrum. O ile w poprzednim sezonie buty sięgające uda były najpopularniejszymi modelami noszonymi przez gwiazdy takie jak Margot Robbie, Amal Clooney i Cate Blanchett, o tyle teraz na szczycie naszej listy życzeń na wczesną jesień znajdują się modele z szeroką cholewką.

Y/Project / Fot. Getty Images

Widzieliśmy je już u miłośników mody podczas kopenhaskiego fashion weeku na wiosnę-lato 2024, a także na kilku pokazach na sezon jesień-zima 2023-2024. Modele z szeroką cholewką są wygodne, seksowne i nonszalanckie. Wybierz te z czarnej skóry, które proponują Y/Project, Alexander McQueen i Coperni.

Street style na tygodniu mody w Kopenhadze / Fot. Getty Images

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.de.

Alexandre Marain i Leila Herrmann
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Tej jesieni najmodniejsze kozaki mają ekstremalnie szeroką cholewkę
Proszę czekać..
Zamknij