Znaleziono 0 artykułów
06.09.2022

Od ślubu po miesiąc miodowy: Najpiękniejsze kreacje inspirowane ceremonią Jennifer Lopez

06.09.2022
Fot. OntheJLo.com

Odkąd małżeństwo Jennifer Lopez z Benem Affleckiem stało się faktem, piosenkarka nie przestaje dostarczać ślubnych inspiracji. Od Las Vegas przez looki, którymi zachwycała w najbardziej romantycznym mieście świata – Paryżu, gdzie spędzała miesiąc miodowy, po celebrację w Riceboro w Georgii (gdzie zdecydowała się założyć aż trzy zapierające dech w piersiach suknie z kolekcji Ralpha Laurena). Jedno jest pewne: J.Lo zawsze wygląda zachwycająco. Z kogo innego czerpać więc ślubne inspiracje?

Czasy, w których liczyła się tylko suknia ślubna założona do kościoła, dawno minęły. Jest wiele innych okołoweselnych wydarzeń, które zasługują na specjalny outfit. Niezależnie od tego, czy planujesz zorganizować before przed właściwą imprezą, poślubny brunch dla najbliższych, czy szukasz stylizacji, w której pojedziesz odebrać dokumenty z urzędu, możesz mieć pewność, że olśniewające stylizacje J.Lo będą dobrym źródłem inspiracji.

Przygotowaliśmy krótki przewodnik po wydarzeniach związanych z ceremonią J.Lo i listę kreacji, które diwa zdecydowała się założyć na te okazje.

Suknia ślubna z Vegas

Nie ma wątpliwości, że ślub w kaplicy w Las Vegas miał swój urok. Jeśli interesuje cię szybka, spontaniczna ceremonia, zdecyduj się na prostą stylizację i ponadczasową sukienkę. Lopez przyznała, że jej urocza biała kreacja to element garderoby, który od dawna trzymała w szafie. Ten konkretny model od Alexandra McQueena nie jest już dostępny w sprzedaży, ale w styl piosenkarki pozwoli wczuć się kwiatowy model sukienki marki Hill House Home lub minimalistycznej linii A od Aje.

Suknia na brunch

(Fot. Getty Images)

Nie ma znaczenia, czy po ceremonii zostajecie na miejscu, czy od razu wyjeżdżacie na miesiąc miodowy (Lopez przeleciała Atlantyk razem ze swoim mężem i dziećmi, udając się do Paryża) – każda panna młoda potrzebuje uniwersalnej i wygodnej sukienki. Lopez wybrała model Tagliatelle od Reformation dostępny w kilku kolorach i printach. Dziewczęcy look pozwolą ci skopiować kreacje od Dôen i Petite Plum.

Sukienka na ceremonię

Fot. OntheJLo.com

Podczas oficjalnej ceremonii Lopez nie oszczędzała w środkach, wybierając bogatą suknię od Ralpha Laurena. Jej olśniewający tren był stworzony z ponad tysiąca ręcznie szytych kawałków materiałów. Jeśli czujesz, że potrzebujesz odrobiny kontrolowanego dramatyzmu w swój wielki dzień, skup się na projektach, które zawierają wysublimowane detale, takie jak pióra (Danarys czy Cult Gaia) lub asymetryczne falbany (Rosie Assoulin).

Wizytowa sukienka

Fot. OntheJLo.com

Najbardziej eleganckimi kamieniami, jakie możesz wybrać na swój wielki dzień, są perły. Sukienka Lopez, w której odbierała oficjalne dokumenty potwierdzające małżeństwo z Benem, była przystrojona w całe ich sznury. Perły zamiast ramiączek ma m.in. suknia od Galvan, natomiast jeśli wolisz opcję mini, dobrym wyborem będzie inkrustowana kreacja marki Markarian.

Suknia na podróż poślubną

Fot. Getty Images

Podczas zwiedzania Paryża piosenkarka zaprezentowała kilka starannie wyselekcjonowanych stylizacji. Idąc za jej przykładem, warto postawić na modele wygodne i jednocześnie eleganckie, takie jak np. wysublimowana szmizjerka. Choć Lopez miała na sobie kreację od Alexandra McQueena, w którą zapewne warto zainwestować, jest wiele innych opcji do wyboru. Oczywiście obowiązkowo w kolorze sezonu: niebieskim Pacific Ocean.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Alexis Bennett
Proszę czekać..
Zamknij