Znaleziono 0 artykułów
11.03.2024

Oscary 2024: Najbardziej wzruszające momenty zza kulis gali

11.03.2024
Oscary 2024: Najbardziej wzruszające momenty zza kulis gali (Fot. Getty Images)

Oscary 2024 już za nami. Znamy zwycięzców 96. rozdania nagród, wybraliśmy najpiękniejsze kreacje gwiazd, oglądaliśmy najważniejsze momenty ceremonii. Ale niektórych chwil nie udało się uchwycić w czasie telewizyjnej transmisji. Oto najbardziej wzruszające spotkania zza kulis gali.

Morze łez, czułe pocałunki i… jeden utalentowany pies – przypominamy momenty zza kulis rozdania Oscarów 2024, które mogliście przegapić.

Oscarowa niedziela należy do całej branży filmowej

W oscarową niedzielę już ok. 13:00 gwiazdy zaczęły przechadzać się po czerwonym dywanie udekorowanym gałązkami bugenwilli kalifornijskiej (twórcami scenografii byli konsultanci kreatywni Oscarów, Lisa Love i Raul Àvila), by wkrótce potem zająć miejsca w hollywoodzkim Dolby Theatre.

Prowadzący Jimmy Kimmel niestrudzenie rzucał żartami. – Patrzcie, dzieciaki, to Barbie i Ken! – powiedział do Margot Robbie i Ryana Goslinga. – Nawet, jeśli żadne z was nie zdobędzie dziś Oscara, już udało wam się wygrać coś znacznie ważniejszego – loterię genetyczną. Gospodarz odniósł się także do strajków, które w 2023 roku zmieniły oblicze branży. – Pogratulujmy wszystkim tym, którzy pracują przy filmach, choć nie zawsze widać ich na pierwszym planie. Postaram się, by była to naprawdę długa noc, żebyście wypracowali mnóstwo nadgodzin – dodał żartobliwie. 

Zaskakujące spotkania gwiazd w kuluarach 96. ceremonii rozdania Oscarów

Telewizyjna transmisja nie pozwala zobaczyć wszystkiego, co dzieje się na gali. Na szczęście dla nas, fanów kina, na ceremonię zaprasza się także fotografów, którzy dokumentują to, co dzieje się na widowni i w kuluarach. Od Roberta De Niro witającego się z również nominowaną Jodie Foster (47 lat po tym, jak zagrali razem w „Taksówkarzu”), po robiące selfie Amerikę Ferrerę i Da’Vine Joy Randolph (obie były nominowane w kategorii Najlepsza Aktorka Drugoplanowa) – oto nasze ulubione momenty z 96. gali rozdania Oscarów.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.com.

1/17 Ryan Gosling

2/17 Chris Hemsworth i Anya Taylor-Joy

3/17 Michelle Yeoh, Emma Stone i Jennifer Lawrence

4/17 Emma Stone i Dave McCary

5/17 Messi

6/17 Robert Downey Jr.

7/17 Cillian Murphy i John Krasinski

8/17 Kirsten Dunst, Jesse Plemons i Lily Gladstone

9/17 Jennifer Lawrence i Emma Stone

10/17 America Ferrera i Da'Vine Joy Randolph

11/17 Greta Gerwig i Margot Robbie

12/17 Steven Spielberg i Cord Jefferson

13/17 Emily Blunt i Bradley Cooper

14/17 Cillian Murphy

15/17 Ryan Gosling i Mandi Gosling

16/17 Annette Bening, Emma Stone i Lily Gladstone

17/17 Steven Spielberg i Christopher Nolan

Redakcja Vogue.com
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Oscary 2024: Najbardziej wzruszające momenty zza kulis gali
Proszę czekać..
Zamknij