Znaleziono 0 artykułów
12.02.2023

Grunge i glamour: Hailey i Justin Bieberowie w wersji off-duty

12.02.2023
25 stycznia 2023 roku. W workowatych spodniach i oversize’owych kurtkach. Tej parze nigdy nie znudzą się przeskalowane fasony, zwłaszcza te w czerni. (Fot. Getty Images)

Hailey i Justin Bieberowie to jedna z tych par, których publiczne pojawienie się gwarantuje garść stylizacyjnych inspiracji. Co ciekawe, często najlepsze looki para prezentuje poza czerwonym dywanem.

Od swojego ślubu w 2019 r. Hailey i Justin Bieberowie zaprezentowali niezliczoną ilość świetnych kreacji na czerwonym dywanie (od MET Gali po Grammy). Choć ich osobisty styl zdecydowanie się różni – Hailey preferuje wyrafinowany francuski glamour, często sięgając po projekty Saint Laurent, podczas gdy jej mąż porusza się w grunge’owej estetyce lat 90., zestawiając obszerne bluzy z okularami przeciwsłonecznymi (Kurt Cobain pochwaliłby ten look) – razem świetnie się uzupełniają.

Oboje lubią łączyć streetwearowe perełki z luksusowymi markami, dlatego ich stylizacje „po godzinach” często robią niemałe wrażenie. Niezależnie od tego, czy Bieberowie noszą wyróżniające się elementy garderoby, przechadzając się po Nowym Jorku czy też idąc na kolację w Los Angeles, wyglądają najlepiej, gdy spędzają wolny czas w swoim towarzystwie. Poniżej przedstawiamy najlepsze stylizacje off-duty stylowej pary.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

22 stycznia 2023 roku. Choć oboje postawili na casualowe stylizacje, ich looki mocno się od siebie różnią.

7 stycznia 2023 roku. Hailey uwielbia tę skórzaną kurtkę, za to Justin nie może rozstać się z koszykarską koszulką.

6 stycznia 2023 roku. Przeciwieństwa się przyciągają: Hailey postawiła na garnitur, a Justin wybrał bluzę z kapturem i dżinsy.

7 grudnia 2022 roku. Od Bieberów nie można oderwać wzroku także po zmroku.

6 grudnia 2022 roku. Justin założył kurtkę z kołnierzykiem z owczej skóry i okulary przeciwsłoneczne w kształcie owadzich oczu, natomiast Hailey postawiła na dwurzędowy płaszcz Saint Laurent i czarne okulary przeciwsłoneczne.

5 grudnia 2022 roku. Hailey i Justin udowadniają, że będąc tak różnie ubranym, wciąż można razem wyglądać zjawiskowo.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij