Znaleziono 0 artykułów
31.10.2023

Szmizjerka to najbardziej szykowna i wygodna sukienka, jaką nosimy tej jesieni i zimy

31.10.2023
(Fot. Getty Images)

O pierwsze miejsce na podium wśród najbardziej pożądanych fasonów tej jesieni walczy wiele modeli. Jakie jest więc hasło przewodnie sezonu? Mamy czuć się szykowanie, a jednocześnie komfortowo. Emily Ratajkowski znalazła zwycięzcę: to sukienka koszulowa.

Szyk i wygoda. Tą ideą kieruje się Emily Ratajkowski, która na nowojorskich ulicach prezentuje stylizacje, które za każdym razem można opisać tymi dwoma epitetami. Takie jak elegancka sukienka koszulowa, którą wybrała ostatnio.

Valentino (Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Koszula i koszulowa sukienka w nowej odsłonie na jesień 2023

Elegancka, klasyczna koszula to podstawowy element garderoby każdej z nas. Jej przeróżne wersje mogliśmy zobaczyć podczas tygodni mody jesień-zima 2023 na wybiegach u Prady, Alexandra McQueena oraz Versace. Każdy z wymienionych domów mody powrócił do najprostszych, ponadczasowych rozwiązań, prezentując koszule w nowych odsłonach. Zabieg ten mogliśmy zauważyć także u Valentino, który zaproponował wariacje na temat białego kołnierza, krótkie krawaty, obcięte koszule oraz sukienki do kostek.

Versace (Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Emily Ratajkowski w najmodniejszej sukience koszulowej

Na ulicach Nowego Jorku Emily Ratajkowski nieustannie lansuje nadchodzące trendy, tym razem prezentując nową wersję kultowej sukienki koszulowej. Modelka zachwyciła kreacją, którą przekształciła w mniej zobowiązującą propozycję. Jej bazą była wiskozowa szmizjerka od Diane Von Furstenberg. Swoją stylizację Ratajkowski uzupełniła torebką Wander od Miu Miu, parą modnych w tym sezonie brązowych kozaków na obcasie oraz biżuterią Vertigo.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr

Alexandre Marain
Proszę czekać..
Zamknij