Znaleziono 0 artykułów
01.09.2023

Emily Ratajkowski nosi białe kozaki w idealnej stylizacji na początek jesieni

01.09.2023
Fot. Getty Images

W Polsce niektórzy wciąż uważają je za szczyt obciachu. Za to gwiazdy na całym świecie uwielbiają te buty. Do fanklubu białych kozaków dołączyła właśnie Emily Ratajkowski, która stworzyła idealną stylizację na początek jesieni.

Białe kozaki, choć w ostatnich latach spopularyzowane na największych wybiegach i w kolekcjach najbardziej luksusowych marek, nadal często utożsamiane są z brakiem gustu. Szczególnie w Polsce przyjęło się patrzeć na nie jak na model nie tylko kontrowersyjny, ale i obciachowy. Może nadeszła więc pora, aby odczarować odszywane w kolorze śnieżnej bieli modele z szeroką lub dopasowaną cholewką? Szczególnie, że największe ikony stylu nieustannie udowadniają, że buty te mogą być fundamentem wysmakowanych, eleganckich, a także osadzonych w najgorętszych trendach stylizacji.

Fot. Getty Images

Jak Emily Ratajkowski stylizuje białe kozaki?

Do grona fanek białych kozaków dołączyła właśnie Emily Ratajkowski, która przy ich pomocy stworzyła stylizację idealną na początek jesieni. Buty na zgrabnym obcasie i z cholewką przed kolano połączyła z sukienką w tenisowy prążek, nawiązujący do wzoru tradycyjnie stosowanego na garniturach (to projekt australijskiej marki Bec & Bridge) oraz z subtelnym wycięciem nad biodrami. Resztę dodatków modelka słusznie ograniczyła do dyskretnych akcesoriów – wybrała czarną torebkę o fasonie bagietki oraz okulary w klasycznych oprawkach.

Ten swoisty mix & match – miksowanie ubrań z letniej garderoby z ciężkimi dodatkami lub cieplejszymi okryciami wierzchnimi to sprawdzony przepis na stylizację na przejściowy sezon między wakacjami a jesienią. Zestaw, w którym po Nowym Jorku przechadzała się Ratajkowski, będzie idealny na spotkanie z przyjaciółmi, a nawet na randkę wieczorową porą.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij