Znaleziono 0 artykułów
28.10.2021

Weneckie wesele w gronie gwiazd

28.10.2021
Fot. East News

Alexandre Arnault i Géraldine Guyot na swoje wesele w Wenecji zaprosili mnóstwo gwiazd. Wśród gości byli Beyoncé, Jay-Z, Kanye West, Roger Federer i Pharrell Williams.

Alexandre Arnault, drugi najstarszy syn prezesa i dyrektora generalnego LVMH Bernarda Arnaulta, który jest również wiceprezesem wykonawczym ds. produktów i komunikacji w Tiffany & Co., poślubił Géraldine Guyot, założycielkę marki akcesoriów D'Estree. Na ich weselu w Wenecji pojawiły się gwiazdy, m.in. Beyoncé, Jay-Z, Kanye West, Roger Federer i Pharrell Williams.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A.A (@alexandrearnault)

Arnault i Guyot pobrali się w czerwcu 2021 roku w Paryżu podczas kameralnej ceremonii. Guyot miała wtedy na sobie jedwabną suknię Loewe i włosy spięte w niskiego kucyka. Na uroczystą ceremonię w Wenecjii panna młoda wybrała koronkową suknię z długimi rękawami i pełną spódnicą. Włosy upięła w niskiego koka, do którego dołączony był długi welon. W drodze do kościoła została sfotografowana wraz z ojcem. Dziewczynki z kwiatami i chłopcy w białych i bordowych strojach poprowadzili ją do kościoła. Druhny również ubrane były w burgund, a drużbowie mieli krawaty w tym odcieniu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Geraldine Guyot (@gguyot)

Po ceremonii goście zebrali się na przyjęciu, na którym, według wielu doniesień, Kanye West wykonał takie utwory jak „Runaway” i „Flashing Lights”.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com

Alexandra Macon
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Weneckie wesele w gronie gwiazd
Proszę czekać..
Zamknij