Znaleziono 0 artykułów
26.08.2021

Wszystko, co do tej pory wiemy o filmie „My Policeman”

26.08.2021
(Fot. Getty Images)

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun z filmu „My Policeman” z Harrym Stylesem i Emmą Corrin. Film opowiada o małżonkach, których spokój burzy pojawienie się niespodziewanego gościa. Wraz z nim ożyją wspomnienia sprzed 40 lat. Oto podsumowanie wszystkiego, co jak na razie wiemy o przyszłym hicie kinowym.

Adaptacja powieści Bethana Robertsa z 2012 roku, My Policeman skupia się na Marion (Emma Corrin) i Tomie Burgessie (Harry Styles), którzy poznali się i zakochali w sobie na wybrzeżu Brighton w latach 50. Na plan wkracza także Patrick Hazelwood (David Dawson), kurator w Muzeum Brighton, któremu policjant Tom również wpada w oko. Mężczyźni wdają się w namiętny romans – mimo, że homoseksualizm jest nielegalny. Przez chwilę korzystają z życia w trójkącie, dopóki zazdrość nie niszczy ich układu. Przeskakując do lat 90., osłabiony Patrick ponownie wkracza w życie poślubionych już Marion i Toma, z przewidywalnie dramatycznymi konsekwencjami.

Pierwszy zwiastun

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun filmu, który zarysowuje relacje łączące głównych bohaterów. Akcja „My Policeman” przenosi nas do stylowych lat 50. Autorką kostiumów jest laureatka nagrody Emmy, Annie Symons.

Kogo zobaczymy w obsadzie?

(Fot. materiały prasowe)

Emma Corrin zagra Marion z lat 50., Harry Styles wcieli się w rolę Toma, zaś David Dawson w rolę Patricka. W scenach z lat 90. Gina McKee, Linus Roache i Rupert Everett zagrają kolejno Marion, Toma i Patricka. Za reżyserię odpowiada były dyrektor artystyczny londyńskiego teatru Donmar Warehouse, Michael Grandage, a autorem scenariusza jest nominowany do Oscara za „Filadelfię” Ron Nyswaner. 

Kiedy będzie premiera?

(Fot. materiały prasowe)

W Ameryce i Wielkiej Brytanii film będzie można oglądać w kinach od 21 października 2022 roku. 4 listopada „My Policeman” zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video. 

Materiał ukazał się pierwotnie na Vogue.com.

Vogue.com
Proszę czekać..
Zamknij