Znaleziono 0 artykułów
10.02.2023

Złoty chłopak: Łańcuszki dla mężczyzn hitem 2023 roku

10.02.2023
(Fot. Getty Images)

Timothée Chalamet zwykle ma ich kilka, oplatają jego nadgarstki i szyję. Nosi je Brad Pitt, a Paul Mescal, nominowany właśnie do Oscara za rolę w „Aftersun” – uczynił z nich swój znak rozpoznawczy. Złote łańcuszki to w 2023 roku najmodniejszy męski dodatek.

Złoty łańcuszek to dodatek, który może – i powinien – nosić każdy mężczyzna, wszystko zależy od wybrania odpowiedniego projektu. Najmodniejsze męskie łańcuszki stanowią całość – nie ma na nich żadnego wisiorka, który mógłby odciągnąć uwagę, jeśli biżuteria zostałaby źle dobrana. Same modele różnią się wagą, grubością, długością i stylem. Każdy z nich ma inne zastosowanie.

(Fot. Getty Images)

Męski łańcuszek wcale nie musi być ciężki – i lepiej, żeby nie był. Doskonałym przykładem są modele, jakie nosi Paul Mescal (patrząc na zdjęcia aktora, nie sposób nie pokochać najnowszego biżuteryjnego trendu), a także te, które wybierają Brad Pitt, Bad Bunny, Timothée Chalamet, Charles Melton, Lakeith Stanfield. Topowi gwiazdorzy nie bez powodu uwielbiają złote łańcuszki – urozmaicają one każdy look i sprawiają, że kreacja staje się ciekawsza.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Daisy Shaw-Ellis
Proszę czekać..
Zamknij