Znaleziono 0 artykułów
16.02.2022

Megan Fox w projektach odsłaniających ciało

16.02.2022
Megan Fox w kreacji z domu mody Mugler (Fot. dzięki uprzejmości Maeve Reilly)

Megan Fox, od kiedy jest w związku z muzykiem Machine’em Gunem Kellym, prezentuje odważny i bezkompromisowy styl, który – jak sama mówi – pozwala jej wyrażać swoją osobowość. Wybiera projekty Muglera w stylu dominatrix couture oraz sukienki naked dress.

Megan Fox pojawiła się w mocno eksponującej ciało stylizacji na imprezie promującej wspólną kolekcję Muglera i Jimmy’ego Choo w Los Angeles. Inspirowany bielizną strój właśnie od Muglera – siateczkowy gorset, połączyła ze skórzaną spódnicą mini oraz prześwitującymi rajstopami.

W kreacji z domu mody Mugler (Fot. Getty Images)

Projekty, które mocno podkreślają figurę są znakiem rozpoznawczym Caseya Cadwalladera, dyrektora kreatywnego domu mody Mugler. Nikomu nie pasują lepiej niż Fox.

Kiedy aktorka pojawiła się w przezroczystej, ledwo widocznej sukience Muglera na gali rozdania nagród MTV VMA 2021, jej stylizacja natychmiast stała się viralem. Modową estetykę Fox można określić jako bardzo odważną, ale wciąż pozostającą w dobrym guście, dzięki czemu aktorka staje się jedną z najseksowniejszych oraz najbardziej lubiących się bawić stylem gwiazd w Hollywood.

W kreacji z domu mody Givenchy (Fot. Getty Images)

Choć jej ostatnie kreacje zdecydowanie więcej odsłaniają, niż zakrywają, nigdy nie są wulgarne. Fox potrafi sprytnie tonować transparentność strojów, np. wybierając czerń od stóp do głów. Na przykład gdy w styczniu pojawiła się w pierwszym rzędzie na pokazie męskiej kolekcji Dolce & Gabbana na jesień 2022, miała na sobie czarny top z koronki i czarne skórzane sznurowane spodnie. Za to jeszcze w grudniu podczas imprezy UN/DN LAQR można ją było zobaczyć w czarnej skórzanej marynarce od Givenchy, którą potraktowała jako sukienkę, rezygnując z bielizny na rzecz dyskretnego łańcuszka zdobiącego ciało. Stylizacje Megan Fox zachowują idealną równowagę pomiędzy odkrywaniem ciała a nieprzekraczaniem pewnej granicy.

W kreacji z domu mody Dolce & Gabbana (Fot. Getty Images)

Fox powiedziała w wywiadzie dla „Vogue’a”, że nowy wizerunek pomaga jej odnaleźć w sobie siłę. – Jako aktorka zostałam umieszczona w kategorii „symbol seksu”… [Moda] nie była czymś, na czym się skupiałam – powiedziała, dodając, że jej narzeczony Machine Gun Kelly i stylistka Maeve Reilly zachęcili ją do noszenia ubrań, które „pozwalają jej być sobą". – Bycie z nim… pozwoliło mi na większe wyrażanie siebie – dodaje. – Maeve chce ubierać mnie tak, by korespondowało to z tym, jak się czuję – dodała aktorka. Po jej ostatnich stylizacjach godnych uwagi można założyć, że czuje się fantastycznie.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij