Znaleziono 0 artykułów
05.05.2023

Dom Mirandy Priestly został wystawiony na sprzedaż

05.05.2023
Dom Mirandy Priestly, bohaterki filmu „Diabeł ubiera się u Prady”, został wystawiony na sprzedaż (Fot. Materiały prasowe)

Na aukcję trafiła luksusowa kamienica, w której mieszkała Miranda Priestly, bohaterka kultowej produkcji „Diabeł ubiera się u Prady”. Cena: 27,5 miliona dolarów.

Miranda Priestly kochała luksus. Wie o tym każdy, kto zna adaptację powieści „Diabeł ubiera się u Prady” Lauren Weisberger z Meryl Streep z 2006 roku. Na potrzeby zdjęć do produkcji wynajęto elegancką kamienicę, mieszczącą się przy 129 East 73rd Street i przekształcono ją w dom głównej bohaterki. Siedemnaście lat od premiery filmu nieruchomość została wystawiona na sprzedaż.

W budynku, zaprojektowanym przez Stanforda White'a w 1906 roku, znajdziemy siedem sypialni, przestronną kuchnię w bieli, loggię na drugim piętrze oraz taras z ogrodem na dachu.

Zdjęcia, opublikowane na Instagramie przez „New York Magazine” przypominają, że Miranda Priestly lubiła duże wanny – w mieszkaniu są co najmniej dwie, zwracają też uwagę na salę do gry w koszykówkę oraz puste półki na książki, które można wypełnić własną kolekcją ulubionych lektur po zakupie mieszkania za blisko 28 milionów dolarów.
Nowej mieszkance albo mieszkańcowi kamienicy nie będzie brakowało znamienitych sąsiadów – po drugiej stronie ulicy mieszka Gloria Steinem.

W tym samym budynku, w którym mieszkała redaktorka Priestly, nagrywano również scenę ślubu Sereny (Blake Lively) i Dana (Penn Badgley) z „Plotkary”.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Design
  3. Dom Mirandy Priestly został wystawiony na sprzedaż
Proszę czekać..
Zamknij