Znaleziono 0 artykułów
21.03.2023

Drew Barrymore w koronkowej sukience

21.03.2023
Drew Barrymore w koronkowej sukience Needle & Thread (Fot. Getty Images)

Drew Barrymore rzadko pojawia się na czerwonym dywanie. Gdy jednak wybiera się na oficjalne wyjście, zazwyczaj sięga po eleganckie kreacje. Nie inaczej było na rozdaniu Mark Twain Prize for American Humor 2023, na które gwiazda założyła koronkową sukienkę z odkrytymi ramionami.

Drew Barrymore to reżyserka, producentka, scenarzystka i światowej sławy gwiazda srebrnego ekranu. Styl córki chrzestnej Stevena Spielberga i Sophii Loren charakteryzuje się nowoczesną elegancją z nutą romantyzmu. Aktorka chętnie sięga po tradycyjne garnitury, uprasowane w kant spodnie, bluzki z wiązaniem przy szyi i sukienki retro.

W niedzielę 19 marca gwiazda przybyła do Waszyngtonu na rozdanie Mark Twain Prize for American Humor. Na tę okazję założyła koronkową kreację od Needle & Thread. Góra sukienki, ozdobiona atłasową kokardą, odsłaniała ramiona gwiazdy, zaś kolumnowy dół sięgał ziemi. Stylizację uzupełniła minimalistyczną biżuterią i czarną kopertówką. Miedziane włosy aktorka ułożyła w delikatne fale, a urodę podkreśliła makijażem w brzoskwiniowej tonacji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lee Harris (@_leeharris_)

Na wydarzeniu obecna była również Jennifer Aniston. Razem z Barrymore wspierała Adama Sandlera, laureata tegorocznej statuetki. Mark Twain Prize for American Humor przyznawana jest od 1998 roku osobie, której poczucie humoru rozwesela amerykańskie społeczeństwo. Wśród nagrodzonych znalazły się już takie sławy, jak Tina Fey, Ellen DeGeneres, David Letterman czy Dave Chappelle.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij