Znaleziono 0 artykułów
11.08.2023

Durex zaprasza na zmysłowe doświadczenia do warszawskiego Lunaparku

11.08.2023
Durex Invisible: Intymne chwile z maksymalną przyjemnością (Fot. Materiały prasowe)

Najcieńsze prezerwatywy z linii Durex Invisible pozwalają na korzystanie z maksymalnej przyjemności podczas intymnych zbliżeń. Z tej okazji marka stworzyła przestrzeń Pleasure Spot, która ma pobudzić nasze zmysły i dostarczyć „pełnię doznań”.

Durex od 90 lat wprowadza na rynek innowacyjne produkty, które wznoszą doznania seksualne na wyższy poziom. Marka aktywnie promuje bezpieczny seks, jednocześnie zapewniając, by intymne momenty mogły być przeżywane w pełni.

Maksymalne doznania z linią Durex Invisible

Tego lata Durex stawia na intensywne doznania. Udoskonalona linia najcieńszych prezerwatyw Durex Invisible umożliwia odczuwanie pełnej przyjemności i pozwala cieszyć się intymnymi, a przy tym bezpiecznymi zbliżeniami. By zmaksymalizować doznania, marka wyposażyła prezerwatywy w przyjemny zapach i wygodny, anatomiczny kształt Easy-on, który dopasowuje się do wszystkich użytkowników.

Durex Invisible: Intymne chwile z maksymalną przyjemnością (Fot. Materiały prasowe)

Pleasure Spot by Durex w Warszawie

W ramach dodatkowych działań marka Durex przygotowała wakacyjną przestrzeń Pleasure Spot, którą będzie można odwiedzić w weekend 12-13 sierpnia w warszawskim Lunaparku. Planowane atrakcje pobudzą zmysły, dostarczając pełne spektrum wyjątkowych doznań.

Julia Goljan
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Durex zaprasza na zmysłowe doświadczenia do warszawskiego Lunaparku
Proszę czekać..
Zamknij