Znaleziono 0 artykułów
14.05.2020

Dzieci kwiaty noszą Veclaim

14.05.2020

Po sukcesie „Co przyniesie przyszłość” – kolekcji inspirowanej latami 80.  – Jessica Mercedes Kirschner wraca w nowej odsłonie. W „Veclaim Valley” znajdziemy hipisowskie dzwony, kwieciste sukienki i wygodne dresy. W sprzedaży już dziś o godzinie 18.

Tęczową krainę „Veclaim Valley” zainspirował film Alejandro Jodorowsky’ego „Święta góra” z lat 70. Surrealistyczna sesja oddaje klimat epoki dzieci kwiatów. Kolekcję zapowiada animacja Przemysława Piekarskiego, w której główną rolę odgrywa założycielka Veclaim, Jessica Mercedes Kirschner. Przechodząc przez magiczne lustro, przenosi się w trzy różne lokalizacje i prezentuje ulubione stylizacje marki.

W kolekcji Veclaim Valley znajdziemy komplet dresowy z wyhaftowanym, tęczowym logo oraz z motywem przewodnim kolekcji, czyli grzybkami. Bawełniane t-shirty tie dye w pastelowych odcieniach współgrają z hipisowskimi dzwonami, a kwiecista sukienka podkreśla kobiecą sylwetkę.

Dyrektorką kreatywną kampanii została sama Jessica. Za zdjęcia odpowiada Yan Wasiuchnik, a za wideo – Szymon Dudka. Stylizacją zajęła się Ewelina Gralak, a scenografią Anna Szczęsny (asystent Piotr Piwowar oraz Timek Kokczyński). Fryzury to dzieło Marty Zawiślańskiej, a makijaż – Anny Stykały. Twarzą kampanii zostały modelki Sylwia Butor z D’VISION i Mila Rowyszyn. Od piątku butik Veclaim przy ul. Mokotowskiej 48 wraca do działania. Każdy z klientów dostanie kartkę, na której będzie można złożyć zamówienie za drzwiami butiku. Obowiązkowe odległości pod sklepem zaznaczone będą naklejkami z motywami kolekcji.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij