Znaleziono 0 artykułów
15.09.2023

Elegancki kucyk Victorii Beckham to łatwa fryzura idealna do pracy i na wieczór

15.09.2023
Fot. German Larkin

Czy fryzura, prezentowana na czerwonym dywanie może być inspiracją do codziennych uczesań? Tak jest w przypadku kucyka Victorii Beckham z „Vogue World: London”. Sprawdź, czego można się nauczyć od ikony stylu.

Na „Vogue World” 2023 Victoria Beckham przyjechała prosto z pracy. W drodze na wydarzenie projektantka nakręciła krótki film, w którym tłumaczy: – Jestem właśnie w drodze do „Vogue World”, cały dzień spędziłam w studiu w ramach przygotowań do pokazu, więc spieszyłam się, aby się przygotować. Wyglądała zjawiskowo, a efekt podkreślała jej perfekcyjna fruzyra.

Fot. German Larkin

Fryzura Beckham: Czego możemy nauczyć się od gwiazdy?

Modne uczesanie projektantki to dzieło Kena Pavesa, uznanego fryzjera, który ani nie eksperymentował, ani nie starał się być oryginalny. Za to wziął pod uwagę regularne rysy gwiazdy, docenił jej elegancję. Zdecydował się na klasyczne rozwiazanie, które każda z nas mogłaby powtórzyć w domu, choć doskonale sprawdziło się na czerwonym dywanie. Przepis wydaje się prosty: po pierwsze, symetryczny przedziałek. Choć archiwalne zdjęcie fryzury Victorii przypomina, że w jej przypadku to żadna nowość, liczy się coś innego niż świeżość pomysłu – fakt że takie uczesanie nadaje ład stylizacji, podkreśla harmonię. Drugi element to kucyk, zbierający lśniące długie włosy, gładko zaczesane, w ścisłym upięciu. Nie ma miejsca na niesforne kosmyki czy romantyczne pukle. Fryzura jest lśniąca, ale nie wydaje się przeciążona żadnym produktem do stylizacji.
Nowe uczesanie Victorii pozostaje minimalistyczne, nie można mu odmówić również charakteru. Podkreśla profesjonalizm gwiazdy, jej dynamiczne życie, biznesową działalność. Projektantka mogłaby powtórzyć tę fryzurę na służbowym spotkaniu czy w trakcie pracowitego tygodnia w biurze.

Elegancki wizerunek Beckham: Analizujemy całą stylizację

Na „Vogue World: London” Victoria pochwaliła się make-upem, wykonanym przez uznaną makijażystkę Wendy Rowe, która wykorzystała produkty własnej marki Beckham. Rowe zaakcentowała oczy gwiazdy, zdecydowała się na mocne brwi i klasyczne smoky eyes, podkreśliła kości policzkowe. Usta zostały utrzymane w delikatnym cielistym różu z połyskiem, a świeżości dodał blask skóry. 

Victoria, choć tym razem ominęła czerwony dywan, na imprezę wybrała smokingową marynarkę własnej marki, którą założyła na gołe ciało. Do tego dobrała zwężane spodnie z lampasami i szpilki. Spójna stylizacja robiła mocne wrażenie i nie potrzebowała dodatków, dlatego mała torebka oraz delikatne kolczyki mogły pozostać neutralne. Zdecydowany charakter nadały stylizacji podciągnięte rękawy, eksponujące zegarek na metalowej bransoletce.

 
Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij