Znaleziono 0 artykułów
08.11.2019

Emeralds and Crocodiles w klasycznej odsłonie

08.11.2019
(Fot. materiały prasowe)

Kasia Sokołowska wypuszcza na rynek drugą kolekcję butów swojej marki, która powstała „z miłości do butów i ponad dwudziestoletniego doświadczenia chodzenia w szpilkach”.

Pomysł na markę Emeralds and Crocodiles jest równie prosty, co genialny. Każdej parze szpilek towarzyszy pasująca para balerinek. 
 – [Kiedyś] po całym dniu na szpilkach marzyłam o baletkach. Niestety jedyne, które miałam w samochodzie nie pasowały kompletnie do ubrania. Wtedy w mojej głowie powstał pomysł, czemu nie mieć szpilek i baletek w identycznym stylu? wspominała Kasia Sokołowska w rozmowie z Vogue.pl.

(Fot. materiały prasowe)

Po debiutanckiej letniej kolekcji przyszła pora na jesienno-zimową odsłonę. Znane modele Emeralds and Crocodiles tym razem pojawiają się w trzech nowych wersjach. Obok szpilek i baletek w ciemnozielonej skórze z tłoczeniami we wzór krokodyla, pojawiają się też buty w klasycznej czerni – w matowym zamszu z pojedynczym kryształem Swarovskiego, wkomponowanym w podeszwę, a także w tłoczonej krokodylowej skórze.

Wszystkie modele Emeralds and Crocodiles dostępne są stacjonarnie w salonie Moliera 2 oraz w sklepie internetowym marki.

 

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Emeralds and Crocodiles w klasycznej odsłonie
Proszę czekać..
Zamknij