Znaleziono 0 artykułów
20.06.2022

Mała czarna według Emily Ratajkowski: Asymetryczna i zmysłowa

20.06.2022
Fot. Getty Images

Mała czarna to niezbędny element kobiecej garderoby. Doskonale wie o tym Emily Ratajkowski, która na pokaz JW Andersona w Mediolanie założyła asymetryczną wersję kultowej sukienki.

Mała czarna ma nieskończoną liczbę zastosowań. Jest szalenie kobieca i uniwersalna, może być elegancka i powściągliwa albo zmysłowa. Zestawiona ze sneakersami świetnie sprawdzi się na wyjście z przyjaciółmi, a połączona ze szpilkami będzie idealnym wyborem na wieczorną imprezę.

Fot. Acielle / Style Du Monde

Po małą czarną chętnie sięga Emily Ratajkowski. 19 czerwca modelka przybyła na pokaz kolekcji JW Andersona na sezon wiosna–lato 2023, zaprezentowanej podczas tygodnia mody w Mediolanie. Na tę okazję założyła asymetryczną sukienkę do kolan, której drapowana tkanina podkreślała posągową figurę Emily. Stylizację uzupełniła karmelowymi kozakami do kolan, a spojrzenie podkreśliła makijażem smokey eyes w odcieniach brązu.

Emily ma za sobą intensywne miesiące. W marcu 2021 roku na świat przyszedł synek modelki, Sylvester Apollo Bear, w listopadzie 2021 roku ukazała się zaś książka autorstwa Ratajkowski „My Body”. W zbiorze esejów Emily podejmuje rozważania na temat męskiej dominacji i seksualizacji kobiecego ciała. Po ciąży modelka szybko wróciła na pokazy mody, w których albo sama występuje, albo z pierwszych rzędów ogląda kolekcje ulubionych projektantów – tak jak 19 czerwca.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij