Znaleziono 0 artykułów
17.04.2020

Empik przedłuża promocję na darmowe audiobooki i ebooki

17.04.2020
(Fot. Getty Images)

Miniony miesiąc pokazał, że czas spędzony w domu sprzyja nadrabianiu zaległości lekturowych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie, Empik postanowił przedłużyć swoją akcję promocyjną. Od dziś wszyscy, którzy nie zdążyli skorzystać z darmowego dostępu, mogą aktywować dwumiesięczny darmowy pakiet korzyści. W ramach akcji możemy liczyć na darmowe dostawy i zniżki na setki tysięcy produktów.

W ciągu ostatniego miesiąca usługę Empik Premium aktywowało ponad pół miliona nowych użytkowników. Szeroki dostęp do e-booków i audiobooków pozwala znaleźć kreatywne zajęcie w trudnym czasie kwarantanny. Empik postanowił przedłużyć promocję. W ramach członkostwa Premium dostawa zamówień internetowych kurierem i do paczkomatów jest za darmo, korzysta się też z nawet 20 proc. zniżki na wybrane produkty, ponad 13 tysięcy audiobooków i e-booków, zwrotu części środków za zakupy (nawet do 600zł rocznie), a także rabatów na fotoprodukty i 50 odbitek z empikfoto.pl za 1 grosz.

Swoją flagową usługę Empik udostępnił bezpłatnie zaraz po wprowadzeniu pierwszych ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. W ciągu miesiąca skorzystało z niej już ponad pół miliona osób, które dodały do wirtualnych bibliotek w aplikacji aż dwa miliony e-booków i audiobooków. By dołączyć, wystarczy wejść na stronę, podać adres e-mail i wygenerować darmowy kod. Następnie należy go zarejestrować na swoim koncie w Empik.com i zaakceptować niezbędne zgody.

Ze względów bezpieczeństwa Empik postanowił przenieść spotkania autorskie do przestrzeni wirtualnej. Można je oglądać w ramach programu. Dodatkowo sieć księgarni organizuje warsztaty online dla dzieci, podczas których pod hasłem „W domu jest fajnie, i kropka!” najmłodsi mogą zgłębiać tajniki nauki, przygotowując domowe eksperymenty. 

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij