Znaleziono 0 artykułów
16.08.2023

Kosmetyki o transparentnych składach inspirowane morzem. Poznajcie markę By Mukk

16.08.2023
Estońska marka kosmetyków naturalnych By Mukk na Topestetic.pl (Fot. Materiały prasowe)

By Mukk to rodzinna marka, która tworzy kosmetyki do pielęgnacji skóry inspirowane morzem i środowiskiem estońskiej wyspy Saaremaa, gdzie powstają produkty. Ich formuły opierają się na certyfikowanych organicznych składnikach roślinnych. Wysoką jakość produktów By Mukk wspierają badania naukowe, dlatego są one przyjazne zarówno dla skóry, jak i środowiska.

Twórczynie marki, Gerda i Sabine, zainspirowane swoimi wieloletnimi doświadczeniami w dziedzinie farmacji i kosmetologii, postanowiły stworzyć produkty, które będą wyjątkowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Gerda, która odpowiada za formuły produktów, skupia się na naturalności przygotowywanych preparatów, podkreślając w ten sposób wartość rzemieślniczego wymiaru marki. Sabine natomiast współtworzy markę od strony estetycznej i skupia się na tym, by opakowania były piękne i ekologiczne jednocześnie.   

Estońska marka kosmetyków naturalnych By Mukk na Topestetic.pl (Fot. Materiały prasowe)

W ofercie By Mukk znajdziemy kosmetyki oczyszczające, sera, kremy oraz maski dostosowane do różnych potrzeb skóry. Dostępne są także preparaty do pielęgnacji ciała, zapewniające nawilżenie i regenerację od stóp do głów.

Rodzinna marka kosmetyków naturalnych By Mukk powiększyła ostatnio ofertę sklepu internetowego Topestetic.pl, w którym można skorzystać z bezpłatnej porady kosmetologów. Topestetic.pl oferuje bezpłatną wysyłkę i zestaw próbek do każdego zamówienia.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij