Znaleziono 0 artykułów
06.09.2023

Florence Pugh jak punkowa panna młoda w białych koronkach

06.09.2023
Florence Pugh w białej naked dress marki Alexander McQueen (Fot. Getty Images)

Jeśli chodzi o kreacje na czerwony dywan, Florence Pugh pozostaje wierna trendowi na naked dressing. Centralnym elementem jej najnowszej stylizacji ponownie została naga sukienka. Tym razem gwiazda „Małych kobietek” postawiła na subtelnie odsłaniający sutki projekt z białej koronki domu mody Alexander McQueen. Pugh regularnie zabiera głos w sprawie bodyshamingu, który dotyka kobiety.  

Florence Pugh: Nie mam zamiaru niczego ukrywać

Gdy ubiegłego lata Florence Pugh założyła całkowicie przezroczystą suknię na pokaz haute couture Valentino jesień-zima 2022, w mediach zawrzało. Jej tiulowa suknia wywołała ogromne poruszenie wśród samozwańczych krytyków mody – przeważnie mężczyzn. Wkrótce potem aktorka wyjaśniła na Instagramie, że nie nosi przezroczystych stylizacji, aby przyciągnąć uwagę mężczyzn – wręcz przeciwnie:

– To nie pierwszy raz i z pewnością nie ostatni, kiedy kobieta usłyszy, co jest nie tak z jej ciałem od tłumu nieznajomych, niepokojące jest to, jak wulgarni potrafią być niektórzy z was, mężczyźni – napisała.

Florence Pugh w koronkowej sukience i pixie cut

Florence kontynuuje swoją walkę o wolność kobiecego ciała w przestrzeni publicznej, raz po raz sięgając po nagie stylizacje. Na galę w Londynie gwiazda wybrała suknię Alexandra McQueena o kroju halter uszytą z delikatnej koronki w kwiatowe zdobienia. Kreacja była dość dopasowana, aż do okolic kolan, gdzie rozszerzała się, tworząc niewielki tren. Pugh pozostała przy estetyce panny młodej i dobrała do sukni parę białych sandałów na obcasie, a całość uzupełniła perłowymi kolczykami.

Florence Pugh w białej naked dress marki Alexander McQueen (Fot. Getty Images)

Aktorka, która ma w zwyczaju dopasowywać fryzurę do stylizacji, wystylizowała swój pixie cut w taki sposób, by pasemka przypominały ostre kolce. Jej zwyczajowym something blue stał się energetyczny manikiur utrzymany w odcieniu nocnego nieba.

Na czerwonym dywanie towarzyszył jej przyjaciel, projektant Harris Reed.

Kiedy zobaczymy Florence Pugh na dużym ekranie

Na ten moment Florence Pugh aktywnie uczestniczy w strajkach aktorów i scenarzystów, pikietując przed studiami Disneya w Los Angeles. Na jej powrót na duży ekran możemy liczyć dopiero w 2024 roku, gdy premierę będzie miała druga część „Diuny”. Aktorka zagra też w thrillerze „The Pack”, który wyreżyseruje aktor Alexander Skarsgård.

Zobacz także:

Maja Kierul
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Florence Pugh jak punkowa panna młoda w białych koronkach
Proszę czekać..
Zamknij