Znaleziono 0 artykułów
14.07.2023

Florence Pugh z ognistym pixie cut, dopasowanym do sukni Valentino

14.07.2023
Florence Pugh w kreacji Valentino na premierze Oppenheimera w Londynie / Getty Images

Na premierze filmu „Oppenheimer” w Londynie Florence Pugh pojawiła się w ognistej kreacji Valentino i z dopasowaną do stroju fryzurą. Tym razem swoją charakterystyczną fryzurę pixie cut przemalowała na energetyczny kolor pomarańczowy.

Aktorka została twarzą Valentino w kwietniu 2023 roku, szybko stała się też zauważaną, wyróżniającą się ambasadorką domu mody. Podczas premiery filmu „Oppenheimer” w Londynie Florence Pugh zachwyciła uczestników wydarzenia widowiskową kreacją, którą założyła na czerwony dywan.

Florence Pugh w ognistej kreacji Valentino

Aktorka miała na sobie rdzawoczerwoną suknię z ostatniej kolekcji haute couture Valentino z trenem, rozłożystym dołem, odkrytymi plecami i mocno wyciętym przodem. Razem ze swoja stylistką Rebeccą Corbin-Murray dopasowała do tego projektu diamentowe kolczyki i pierścionki od Tiffanyego.

Elementem przyciągającym uwagę przede wszystkim była fryzura aktorki, pasująca do koloru stroju. Specjalnie na premierę „Oppenheimera” Pugh przefarbowała swoją fryzurę pixie cut na pomarańczowo.

Tydzień wcześniej, podczas pokazu Valentino haute couture, do swojej zwiewnej, lawendowej stylizacji aktorka dobrała różowy kolor włosów. Z tym samym kolorem włosów pojawiła się także na photocall z okazji premiery „Oppenheimera”. Podczas tego spotkania miała na sobie denimową sukienkę Moschino Jeans.

Strajk aktorów podczas premiery filmu „Oppenheimer”

Podczas wystąpień na czerwonym dywanie w Londynie aktorzy, grający główne role w „Oppenheimerze”, z Cillianem Murphym i Emily Blunt na czele, opuścili nagle wydarzenie. Dołączyła do nich reszta obsady, również Florence Pugh. Zrobili to na znak solidarności ze strajkującymi w Hollywood aktorami.

Głośny film Christophera Nolana opowiada historię życia amerykańskiego naukowca Juliusa Roberta Oppenheimera, nazywanego „ojcem bomby atomowej”. Florence Pugh wciela się w jedną z głównych ról, gra psychiatrkę Jean Tatlock, która była z Oppenheimerem w romantycznym związku.

Obok „Barbie” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier letniego sezonu. Film, tak samo jak superprodukcja z udziałem Margot Robbie, na ekrany polskich kin wchodzi 21 lipca.

Zobacz także:

Ewelina Kołodziej
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Florence Pugh z ognistym pixie cut, dopasowanym do sukni Valentino
Proszę czekać..
Zamknij